KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Beker van Vlaanderen |
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd

Beker van Vlaanderen 2014


Wedstrijd Reeks Datum Plaats Uurrooster / Uitslag
BvV pup/min meisjes Match 1: 2de zaterdag 19 april 2014 Wervik uitslag
BvV pup/min jongens Match 1: 7de zondag 20 april 2014 Tielt uitslag
BvV kad-sch meisjes Land. 1: 11de zaterdag 3 mei 2014 Tessenderlo uitslag
BvV kad-sch jongens Land. 2: 7de zondag 4 mei 2014 Zwevegem uitslag
BvV ac dames Land. 1: 1ste zaterdag 10 mei 2014 Aartselaar uitslag
BvV ac heren Land. 2: 1ste zondag 11 mei 2014 Ninove uitslag
BvV masters dames Land. 2: 3de zondag 8 juni 2014 Lanaken uitslag
BvV masters heren Land. 2: 6de zondag 8 juni 2014 Lanaken uitslag
BvV pup/min meisjes FINALE: 6de zaterdag 13 september 2014 Oordegem uitslag
 

AC dames | AC heren | kad-sch meisjes | kad-sch jongens | masters dames | masters heren

Archief alle categorieën dames
2015   Ere VAL    
2014 Aartselaar Landelijke 1 1ste Promotie naar Ere-afdeling VAL
2013 Lier Landelijke 2 1ste Promotie naar Landelijke 1
2012 Oudenaarde Landelijke 2 2de  
2011 Lebbeke Landelijke 2 2de  
2010 Oostende Landelijke 2 3de  
2009 Roeselare Landelijke 2 3de  
2008 Nieuwpoort Landelijke 2 5de  
2007 Roeselare Landelijke 2 4de  
2006 Roeselare Landelijke 2 9de  
2005 Oudenaarde Landelijke 3 1ste Promotie naar Landelijke 2
2004 Lanaken Landelijke 3 FF  
2003 Oordegem Landelijke 2 12de Degradatie naar Landelijke 3
2002 Lanaken Landelijke 3 2de Promotie naar Landelijke 2
2001 Kortrijk Landelijke 3 3de  
 
Archief alle categorieën heren
2015   Landelijke 1    
2014 Ninove Landelijke 2 1ste Promotie naar Landelijke 2
2013 Oudenaarde Landelijke 2 2de  
2012 Lebbeke Landelijke 2 7de  
2011 Aalter Landelijke 2 10de  
2010 Oudenaarde Landelijke 3 2de Promotie naar Landelijke 2
2009 Neerpelt Landelijke 3 4de  
2008 Lier Landelijke 3 7de  
2007 Lommel Landelijke 3 11de  
2006 Sint-Truiden Landelijke 3 11de  
2005 Bornem Landelijke 3 11de  
2004 Lommel Landelijke 3 9de  
2003 Hamme Landelijke 3 7de  
2002 Aalter Landelijke 2 12de Degradatie naar Landelijke 3
2001 Tielt Landelijke 2 12de  
 
Archief kadetten-scholieren meisjes
2015   Landelijke 2    
2014 Tessenderlo Landelijke 1 11de Degradatie naar Landelijke 2
2013 Betekom Landelijke 1 9de  
2012 Ieper Landelijke 2 1ste Promotie naar Landelijke 1
2011 Deinze Landelijke 2 2de  
2010 Deinze Landelijke 2 4de  
2009 Herentals Landelijke 1 12de Degradatie naar Landelijke 2
2008 Oudenaarde Landelijke 2 1ste Promotie naar Landelijke 1
2007 Deinze Landelijke 2 3de  
2006 Zele Landelijke 2 6de  
2005 Oostende Landelijke 3 4de Promotie naar Landelijke 2
2004 Aartselaar Landelijke 3 FF  
2003 Lebbeke Landelijke 3 9de  
2002 Kortrijk Landelijke 3 4de  
2001 Ninove Landelijke 3 6de  
 
Archief kadetten-scholieren jongens
2015   Landelijke 2    
2014 Zwevegem Landelijke 2 7de  
2013 Brasschaat Landelijke 2 8ste  
2012 Deinze Landelijke 2 6de  
2011 Maldegem Landelijke 2 5de  
2010 Aalst Landelijke 3 1ste Promotie naar Landelijke2
2009 Kortrijk Landelijke 3 11de  
2008 Ninove Landelijke 3 --- Niet deelgenomen
2007 Aalst Landelijke 3 19de  
2006 Aalst Landelijke 3 19de  
2005 Aalst Landelijke 3 20ste  
2004 Mechelen Landelijke 3 FF  
2003 Aalst Landelijke 3 FF  
2002 Oudenaarde Landelijke 2 12de Degradatie naar Landelijke 3
2001 Oudenaarde Landelijke 3 2de Promotie naar Landelijke 2
 
Archief masters dames
2015   Landelijke 2    
2014 Lanaken Landelijke 2 3de  
2013 Booischot Landelijke 2 7de  
2012 Booischot Landelijke 2 6de  
2011 Lanaken Landelijke 2 3de  
2010 Kessel-Lo Landelijke 1 11de Degradatie naar Landelijke 2
2009 Deinze Landelijke 1 9de  
2008 Huizingen Landelijke 2 2de Promotie naar Landelijke 1
2007 Lanaken Landelijke 2 7de  
2006 Ninove Landelijke 2 6de  
2005 Mechelen Landelijke 2 9de  
2004 Herentals Landelijke 1 11de Degradatie naar Landelijke 2
2003 Deinze Landelijke 2 2de Promotie naar Landelijke 1
2002 Deinze Landelijke 2 4de  
2001 Oudenaarde Landelijke 2 10de  
 
 
Archief masters heren
2015   Landelijke 2    
2014 Lanaken Landelijke 2 6de  
2013 Ertvelde Landelijke 3 2de Promotie naar Landelijke 2
2012 Dilbeek Landelijke 3 4de  
2011 Oudenaarde Landelijke 3 3de  
2010 Machelen Landelijke 4 1ste Promotie naar Landelijke 3
2009 Roeselare Landelijke 5 2de Promotie naar Landelijke 4
2008 Lommel Landelijke 5 4de  
2007 Oudenaarde Landelijke 5 7de  
2006 Booischot Landelijke 5 5de  
2005 Sint-Truiden Landelijke 5 7de  
2004 Brasschaat Landelijke 4 FF Degradatie naar Landelijke 5
2003 Aalst Landelijke 3 FF Degradatie naar Landelijke 4
2002 Brasschaat Landelijke 2 FF Degradatie naar Landelijke 3
2001 Oudenaarde Landelijke 2 10de