KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Kampioenschappen
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Kampioenschappen 2014-2015

Provinciale kampioenschappen | Vlaamse kampioenschappen | Belgische kampioenschappen | Overige


       
Provinciale kampioenschappen top
       
Kampioenschap Datum Plaats Uurrooster / Uitslag
PK indoor zondag 4 januari 2015 Gent uurrooster
PK veldlopen zaterdag 31 januari 2015 Deinze uurrooster
       
PK alle categorieën - dag 1 zaterdag 25 april 2015    
PK alle categorieën - dag 2 zondag 26 april 2015    
PK pupillen-miniemen zaterdag 27 juni 2015    
PK aflossing zondag 30 augustus 2015    
PK masters zaterdag 26 september 2015 Heusden-Z  
PK meerkamp - dag 1 zaterdag 26 september 2015    
PK meerkamp - dag 2 zondag 27 september 2015    
PK vijfkamp kad-mas      
PK hamer+gewichtwerpen mas      
PK steeple      
PK 10.000m      
       
       
Vlaamse kampioenschappen top
       
Kampioenschap Datum Plaats Uurrooster / Uitslag
KvV indoor kadetten/scholieren zondag 18 januari 2015 Gent uurrooster
KvV indoor alle categorieën zondag 25 januari 2015 Gent uurrooster
KvV indoor meerkamp - dag 1 zaterdag 31 januari 2015 Gent uurrooster
KvV indoor meerkamp - dag 2 zondag 1 februari 2015 Gent uurrooster
KvV veldlopen zondag 15 februari 2015 Rotselaar uurrooster
       
KvV alle categorieën zaterdag 16 mei 2015 Beveren  
KvV hamerslingeren zondag 28 juni 2015 Torhout  
KvV meerkamp - dag 1 zaterdag 1 augustus 2015 Dilbeek  
KvV meerkamp - dag 2 zondag 2 augustus 2015 Dilbeek  
KvV kadetten/scholieren zaterdag 15 augustus 2015 Lier  
KvV masters zaterdag 26 september 2015 Heusden-Z  
KvV halve marathon      
KvV marathon      
KvV 100km      
       
       
Belgische kampioenschappen top
       
Kampioenschap Datum Plaats Uurrooster / Uitslag
BK indoor meerkamp - dag 1 zaterdag 31 januari 2015 Gent uurrooster
BK indoor meerkamp - dag 2 zondag 1 februari 2015 Gent uurrooster
BK indoor studenten vrijdag 6 februari 2015 Gent uurrooster
BK indoor 4x200m zondag 8 februari 2015 Gent uurrooster
BK indoor alle categorieën zaterdag 21 februari 2015 Gent uurrooster
BK indoor jun/bel zaterdag 7 maart 2015 Gent uurrooster
BK indoor kad/sch zondag 8 maart 2015 Gent uurrooster
BK indoor masters zaterdag 14 maart 2015 Gent uurrooster
BK veldlopen zondag 15 maart 2015 Wachtebeke uurrooster
BK veldlopen masters zondag 22 maart 2015 Beernem uurrooster
       
BK 10.000m AC + steeple V zaterdag 2 mei 2015 Heusden-Z  
BK masters - dag 1 zaterdag 13-14 juni 2015    
BK masters - dag 2 zondag 14 juni 2015    
BK alle categorieën - dag 1 zaterdag 25 juli 2015 Brussel  
BK alle categorieën - dag 2 zondag 26 juli 2015 Brussel  
BK meerkamp - dag 1 zaterdag 22 augustus 2015 Heusden-Z  
BK meerkamp - dag 2 zondag 23 augustus 2015 Heusden-Z  
BK kadetten/scholieren - dag 1 zaterdag 5 september 2015    
BK kadetten/scholieren - dag 2 zondag 6 september 2015    
BK aflossing junioren zondag 6 september 2015    
BK junioren/beloften zondag 13 september 2015 Brugge  
BK hamer/gewichtw. masters zaterdag 19 september 2015    
BK aflossingen zondag 20 september 2015 Ertvelde  
BK hamer kad/sch/jun/bel zondag 27 september 2015    
BK marathon      
BK berglopen      
BK werpvijfkamp masters      
BK snelwandelen 10-20km      
BK 100km + 24u      
BK halve marathon      
       
       
Overige top
       
Kampioenschap Datum Plaats Uurrooster / Uitslag
Interprovinciale Match zaterdag 12 september 2015 Ninove