KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2018
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Reglementen

Jeugd
Piste 2018

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 8 16 6
Vlaamse kampioenschappen 5 2 5
Belgische kampioenschappen 5 7 3
TOTAAL = 57 18 25 14
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
    1.500m steeple kadetten meisjes: Bilo Marie Vlaams kampioene
    hinkstapspringen kadetten meisjes: De Schepper Kato Vlaams kampioene
    200m kadetten jongens: Vandriessche Jelle Vlaams kampioen
    800m scholieren meisjes: Depoppe Bronty 2de
    1.500m scholieren jongens: Thienpondt Stijn 2de
    300m horden kadetten meisjes: Bilo Laure 3de
    400m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 3de
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 3de
    400m horden scholieren jongens: Neuville Pepijn 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap steeple
    1.500m steeple kadetten meisjes: Bilo Marie provinciaal kampioene
    1.500m steeple kadetten meisjes: Bilo Laure 2de
    3.000m steeple senioren heren: Robbens Dieter 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 10km op de weg
    10km masters dames W45: Verdonckt Greet Belgisch kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap alle categorieën
    400m horden AC dames: Van Puyvelde Margo 2de
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap jeugd
    hoogspringen pupillen meisjes: Potvin Maïté provinciaal kampioene
    1.000m miniemen meisjes: De Schepper Flore 2de
    300m miniemen jongens: Bogaert Mateo 2de
    60m pupillen meisjes: Chiers Cato 3de
    kogelstoten pupillen meisjes: De Clercq Camille 3de
    verspringen pupillen jongens: Van Overmeiren Robbe 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap masters
    100m masters heren M40: De Vriese Christophe Belgisch kampioen
    200m masters heren M50: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    400m masters heren M50: Huwel Wim Belgisch kampioen
    100m horden masters heren M50: Geenens Dieter Belgisch kampioen
    hoogspringen masters dames W55: Rogiers Conny 2de
    200m masters heren M40: De Vriese Christophe 2de
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    100m masters heren M50: Geenens Dieter 2de
    speerwerpen masters heren M50: Geenens Dieter 2de
    speerwerpen masters dames W40: Vervaeke Sofie 3de
    5.000m masters dames W45: Vanhessche Hilde 3de
    speerwerpen masters dames W55: Rogiers Conny 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
    400m AC dames: Van Puyvelde Margo Vlaams kampioene
    hoogspringen AC dames: Van Hessche Hanne Vlaams kampioene
    hoogspringen AC dams: De Waele Nienke 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 10.000m
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap kad-sch-jun-sen
    hinkstapspringen kadetten meisjes: De Schepper Kato provinciaal kampioene
    discuswerpen kadetten meisjes: Vandewalle Febe provinciaal kampioene
    100m kadetten jongens: Vandriessche Jelle provinciaal kampioen
    400m horden scholieren meisjes: Hanssens Ilana provinciaal kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten provinciaal kampioen
    hoogspringen senioren dames: Van Hessche Hanne provinciaal kampioene
    300m horden kadetten meisjes: Bilo Laure 2de
    kogelstoten kadetten meisjes: Vandewalle Febe 2de
    200m kadetten jongens: Vandriessche Jelle 2de
    verspringen kadetten jongens: De Cremer Hervé 2de
    100m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 2de
    200m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 2de
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
    kogelstoten scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    discuswerpen scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    speerwerpen junioren heren: Lefebvre Elard 2de
    800m senioren dames: Reynaert Hanne 2de
    100m horden senioren dames: De Waele Nienke 2de
    400m kadetten meisjes: Bilo Marie 3de
    100m junioren dames: Vanderbauwhede Lies 3de
    hoogspringen senioren dames: De Waele Nienke 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap halve marathon
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap masters
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren-beloften
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap aflossing
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap aflossing
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap 10.000m
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap 1/2 marathon
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap hamerslingeren
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   

Pupillen meisjes
  •    hoogspringen pupillen meisjes: Potvin Maïté 1m38 (Beveren / 01-05-2018)
       vorige: Potvin Maïté: 1m37 (Maldegem / 28-04-2018)
       vorige: Willaert Sara: 1m37 (Oudenaarde / 24-06-2017)

Kadetten meisjes
  •    1.500m kadetten meisjes: Bilo Marie 4.36.26 (Oordegem / 02-06-2018)
       vorige: Depoppe Bronty: 4.43.90 (Herentals / 03-09-2016)
  •    300m horden kadetten meisjes: Bilo Laure 45.51 (Deinze / 29-04-2018)
       vorige: Hofman Celine: 46.27 (Huizingen / 15-08-2012)
  •    1.500m steeple kadetten meisjes: Bilo Marie 5.01.26 (Gentbrugge / 15-08-2018)
       vorige: Bilo Marie: 5.08.21 (Oudenaarde / 07-08-2018)
       vorige: Bilo Marie: 5.12.14 (Ninove / 09-08-2017)

Kadetten jongens
  •    150m kadetten jongens: De Vriese Jaron 18.40 (Kortrijk / 23-06-2018)
       vorige: ---

Scholieren meisjes
  •    150m scholieren meisjes: Demetter Kaat 19.19 (Kortrijk / 23-06-2018)
       vorige: ---
  •    300m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 41.39 (Oudenaarde / 07-08-2018)
       vorige: Hofman Jorien: 41.96 (Lier / 29-07-2012)
  •    400m horden scholieren meisjes: Hanssens Ilana 63.74 (Heusden-Zolder / 12-05-2018)
       vorige: Van Eecke Charlotte: 65.59 (Lebbeke / 28-04-2007)
  •    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 3m45 (Kortrijk / 23-06-2018)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m25 (Oordegem / 02-06-2018)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m10 (Deinze / 29-04-2018)
       vorige: Van Eecke Louise: 2m81 (Zele / 24-05-2009)

Scholieren jongens
  •    200m horden scholieren jongens: Geenens Sten 29.73 (Ninove / 22-04-2018)
       vorige: Ghyselinck Ben: 31.78 (Kapellen / 17-08-2008)
  •    400m horden scholieren jongens: Van Schuylenbergh Dries 58.10 (Zwevegem / 25-05-2018)
       vorige: Van Schuylenbergh Dries: 58.72 (Oudenaarde / 06-05-2018)
       vorige: Van Schuylenbergh Dries: 59.05 (Lebbeke / 28-04-2018)
       vorige: Van Coster Tim: 59.27 (Oudenaarde / 05-05-2001)
  •    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten 1m92 (Oudenaarde / 06-05-2018)
       vorige: De Paepe Philippe: 1m92 (Willebroek / 22-07-1989)
  •    discuswerpen scholieren jongens: De Cremer Arnaud 42m91 (Gentbrugge / 15-08-2018)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 39m32 (Oordegem / 13-06-1992)

Junioren heren
  •    speerwerpen junioren heren: Lefebvre Elard 51m37 (Lebbeke / 29-04-2018)
       vorige: Lefebvre Elard: 48m51 (Ninove / 22-04-2018)
       vorige: De Paepe Philippe: 48m46 (Gent / 29-04-1990)

Alle categorieën dames
  •    150m AC dames: Demetter Kaat 19.19 (Kortrijk / 23-06-2018)
       vorige: ---
  •    200m horden AC dames: De Waele Nienke 31.14 (Ninove / 22-04-2018)
       vorige: ---
  •    400m horden AC dames: Van Puyvelde Margo 55.95 (Heusden-Zolder / 21-07-2018)
       vorige: Van Puyvelde Margo: 56.13 (Brussel / 08-07-2018)
       vorige: Van Puyvelde Margo: 56.25 (Brussel / 30-06-2018)
       vorige: Van Puyvelde Margo: 56.34 (Oordegem / 02-06-2018)
       vorige: Van Puyvelde Margo: 57.05 (Brussel / 02-07-2017)
  •    polsstokspringen AC dames: De Vleeschauwer Femi 3m45 (Kortrijk / 23-06-2018)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m25 (Oordegem / 02-06-2018)
       vorige: De Vleeschauwer Femi: 3m22 (Beveren / 25-07-2017)

Alle categorieën heren
  •    speerwerpen AC heren: Lefebvre Elard 51m37 (Lebbeke / 29-04-2018)
       vorige: Lefebvre Elard: 48m51 (Ninove / 22-04-2018)
       vorige: De Paepe Philippe: 47m90 (Sart-Tilman / 26-04-1992)

Masters dames
  •    800m masters dames: Van linden Veerle 2.14.4 (Edegem / 05-08-2018)
       vorige: Van linden Veerle: 2.15.11 (Ertvelde / 11-07-2018)
       vorige: Van linden Veerle: 2.17.05 (Oudenaarde / 11-06-2017)

Masters heren M50+
  •    400m maters heren M50+: Huwel Wim 54.64 (Ninove / 16-06-2018)
       vorige: Huwel Wim: 54.81 (Ninove / 18-06-2017)
  •    2.000m maters heren M50+: De Lange Patrick 7.14.36 (Oudenaarde / 13-07-2018)
       vorige: De Lange Patrick: 7.19.76 (Oudenaarde / 14-07-2017)
  •    100m horden maters heren M50+: Geenens Dieter 16.24 (Ninove / 16-06-2018)
       vorige: Peyskens Roger: 20.25 (San Sebastian / 23-08-2005)
  •    speerwerpen 800g maters heren M50+: Geenens Dieter 44m42 (Lebbeke / 10-06-2018)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 37m20 (Oudenaarde / 03-07-2007)
  •    speerwerpen 700g maters heren M50+: Geenens Dieter 44m42 (Ninove / 16-06-2018)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 40m69 (Oudenaarde / 26-05-2007)