KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Piste 2019  
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Reglementen

Joggers

Jeugd

G-sport

Piste 2019

Podiumplaatsen kampioenschappen | Nieuwe clubrecords


Podiumplaatsen outdoorkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 37 23 15
Vlaamse kampioenschappen 9 6 8
Belgische kampioenschappen 8 6 3
TOTAAL = 115 54 35 26
 
    Belgisch kampioenschap marathon
    marathon masters dames W45: Verdonckt Greet 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 1/2 marathon
    halve marathon masters dames W45: Verdonckt Greet 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap 1/2 marathon
    halve marathon masters dames W45: Verdonckt Greet 2de
    halve marathon masters heren M50: De Lange Patrick 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap meerkamp
    vierkamp pupillen meisjes: De Clercq Camille provinciaal kampioene
    vierkamp pupillen meisjes: Chiers Cato 2de
    vierkamp pupillen jongens: Van Overmeiren Robbe 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap masters
    discuswerpen masters dames W55: Rogiers Conny Vlaams kampioene
    100m masters heren M35: De Vriese Christophe Vlaams kampioen
    200m masters heren M35: De Vriese Christophe Vlaams kampioen
    speerwerpen masters heren M50: Geenens Dieter Vlaams kampioen
    400m masters heren M55: Huwel Wim Vlaams kampioen
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    100m masters dames W35: Peyskens Betty 3de
    200m masters dames W35: Peyskens Betty 3de
    discuswerpen masters dames W45: Vervaeke Sofie 3de
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap masters
    100m masters dames W35: Peyskens Betty provinciaal kampioene
    200m masters dames W35: Peyskens Betty provinciaal kampioene
    5.000m masters dames W50: Bogaert Franka provinciaal kampioene
    kogelstoten masters dames W55: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    discuswerpen masters dames W55: Rogiers Conny provinciaal kampioene
    100m masters heren M35: De Vriese Christophe provinciaal kampioen
    200m masters heren M35: De Vriese Christophe provinciaal kampioen
    speerwerpen masters heren M50: Geenens Dieter provinciaal kampioen
    400m masters heren M55: Huwel Wim provinciaal kampioen
    kogelstoten masters heren M45: Lucas Steven 2de
    kogelstoten masters dames W45: Vervaeke Sofie 3de
    discuswerpen masters dames W45: Vervaeke Sofie 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap kadetten-scholieren
    1.500m steeple kadetten meisjes: De Schepper Flore Belgisch kampioene
    400m kadetten jongens: De Vriese Jaron Belgisch kampioen
    2.000m steeple scholieren meisjes: Bilo Laure Belgisch kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten Belgisch kampioen
    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana 2de
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
    400m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap aflossing
    4x100m kadetten jongens: De Cremer Hervé - Vandriessche Jelle - De Vriese Jaron - Mersseman Killian
     2de
    4x800m kadetten jongens: Vddriessche Matteo - Van Rillaer Korneel - Meuleman Lars - Martens Robbe
     3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap hamerslingeren
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap alle categorieën
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap aflossing
    4x60m pupillen meisjes: De Clercq Camille - Van Rillaer Elodie - Chiers Marte - Chiers Cato
     provinciaal kampioen
    3x600m miniemen jongens: De Paepe Thor - Bogaert Mateo - Vander Beken Juul
     provinciaal kampioen
    4x800m kadetten jongens: Vddriessche Matteo - Van Rillaer Korneel - Meuleman Lars - Martens Robbe
     provinciaal kampioen
    4x100m scholieren meisjes: Vander Beken Amber - Van Snick Anaïs - Hanssens Ilana - Demetter Kaat
     provinciaal kampioen
    3x600m pupillen meisjes: Chiers Cato - Chiers Marte - Van Rillaer Elodie
     2de
    4x60m pupillen jongens: Kesteleyn Thibo - Meirhaeghe Bo - Bogaert Mano - Van Overmeiren Robbe
     2de
    4x100m kadetten jongens: De Cremer Hervé - Vandriessche Jelle - De Vriese Jaron - Mersseman Killian
     2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap 10.000m
    10.000m senioren dames: Vertichelen Sofie 2de
    10.000m masters heren M35: Van Coster Tim 3de
    10.000m masters heren M45: Demetter Pieter 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap kadetten-scholieren
    1.500m steeple kadetten meisjes: De Schepper Flore Vlaams kampioene
    2.000m steeple scholieren meisjes: Bilo Laure Vlaams kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten Vlaams kampioen
    400m kadetten jongens: De Vriese Jaron 2de
    400m scholieren meisjes: Hanssens Ilana 2de
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
    kogelstoten scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    400m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 3de
    discuswerpen scholieren meisjes: Vandewalle Febe 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap hamerslingeren en gewichtwerpen
    hamerslingeren junioren heren: Lucas Lode provinciaal kampioen
    gewichtwerpen junioren heren: Lucas Lode provinciaal kampioen
    hamerslingeren masters dames W45: Vervaeke Sofie provinciaal kampioene
    gewichtwerpen masters dames W45: Vervaeke Sofie provinciaal kampioene
    hamerslingeren masters heren M45: Lucas Steven provinciaal kampioen
    gewichtwerpen masters heren M45: Lucas Steven provinciaal kampioen
    gewichtwerpen senioren dames: Vandermeulen Yelena 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 10km op de weg
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap meerkamp
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap werpvijfkamp
    werpvijfkamp junioren heren: Lucas Lode provinciaal kampioen
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap jeugd
    60m pupillen meisjes: Chiers Cato provinciaal kampioene
    kogelstoten pupillen meisjes: De Clercq Camille provinciaal kampioene
    hoogspringen pupillen meisjes: Van Overmeiren Robbe provinciaal kampioen
    hockeywerpen pupillen meisjes: Van Overmeiren Robbe provinciaal kampioen
    80m miniemen jongens: Bogaert Mateo provinciaal kampioen
    150m miniemen jongens: Bogaert Mateo provinciaal kampioen
    verspringen pupillen meisjes: Chiers Cato 2de
    60m horden pupillen meisjes: Bastil Julie 3de
    verspringen pupillen meisjes: Chiers Marte 3de
    hockeywerpen pupillen meisjes: De Clercq Camille 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap junioren-beloften
    hoogspringen beloften dames: De Waele Nienke 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap hamerslingeren
    hamerslingeren masters dames W45: Vervaeke Sofie Vlaams kampioene
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap masters
    100m masters heren M40: De Vriese Christophe Belgisch kampioen
    200m masters heren M40: De Vriese Christophe Belgisch kampioen
    200m masters heren M55: Huwel Wim Belgisch kampioen
    400m masters heren M55: Huwel Wim Belgisch kampioen
    1.500m masters dames W45: Vanhessche Hilde 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap steeple
    1.500m steeple kadetten meisjes: De Schepper Flore provinciaal kampioene
    1.500m steeple kadetten jongens: Van Rillaer Korneel 3de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap alle categorieën
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap 10.000m
    10.000m masters dames W45: Vanhessche Hilde 2de
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Provinciaal kampioenschap kad-sch-jun-sen
    400m kadetten jongens: De Vriese Jaron provinciaal kampioen
    hinkstapspringen kadetten jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    polsstokspringen kadetten jongens: De Cremer Hervé provinciaal kampioen
    400m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs provinciaal kampioene
    hinkstapspringen scholieren meisjes: De Schepper Kato provinciaal kampioene
    polsstokspringen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi provinciaal kampioene
    discuswerpen scholieren meisjes: Vandewalle Febe provinciaal kampioene
    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten provinciaal kampioen
    hoogspringen senioren dames: De Waele Nienke provinciaal kampioene
    1.500m kadetten meisjes: De Schepper Flore 2de
    200m kadetten jongens: De Vriese Jaron 2de
    400m kadetten jongens: Mersseman Killian 2de
    800m scholieren meisjes: Bilo Laure 2de
    speerwerpen scholieren meisjes: De Vleeschauwer Femi 2de
    kogelstoten scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    discuswerpen scholieren jongens: De Cremer Arnaud 2de
    400m junioren heren: Van Schuylenbergh Dries 2de
    speerwerpen junioren heren: Lefebvre Elard 2de
    100m senioren dames: Vanderbauwhede Lies 2de
    800m senioren dames: Reynaert Hanne 2de
    100m senioren heren: Huwel Klaas 2de
    200m senioren heren: Botte Stef 2de
    400m senioren heren: Huwel Niels 2de
    kogelstoten kadetten jongens: De Cremer Hervé 3de
    400m scholieren meisjes: Vander Beken Amber 3de
    400m scholieren jongens: Neuville Pepijn 3de
    400m junioren dames: Baert Amber 3de
    verspringen junioren dames: Dewitte Sara 3de
    400m junioren heren: Van Schuylenbergh Dries 3de
    200m senioren heren: Botte Stef 3de
         Alle uitslagen: klik hier


Nieuwe clubrecords top
   

Pupillen meisjes
  •    60m pupillen meisjes: Chiers Cato 8.59 (Sint-Truiden / 06-07-2019)
       vorige: Willaert Sara: 8.60 (Nijvel / 23-09-2017)
  •    kogelstoten pupillen meisjes: De Clercq Camille 9m92 (Gent / 01-09-2019)
       vorige: Mayfilwa Magali: 9m85 (Bergen-op-Zoom / 06-09-1997)
  •    4x60m pupillen meisjes: De Clercq Camille - Van Rillaer Elodie - Chiers Marte - Chiers Cato
        33.54 (Nijvel / 28-09-2019)
       vorige: De Clercq Camille - Van Rillaer Elodie - Chiers Marte - Chiers Cato:
       33.86 (Deinze / 25-08-2019)

       vorige: De Clercq Camille - Van Rillaer Elodie - Chiers Marte - Chiers Cato:
       34.13 (Ninove / 02-06-2019)

       vorige: Vander Beken Amber - De Schepper Kato - Vandewalle Febe - Demeulemeester Lisa:
       34.43 (Oordegem / 13-09-2014)

Pupillen jongens
  •    hoogspringen pupillen jongens: Van Overmeiren Robbe 1m40 (Tienen / 14-09-2019)
       vorige: Van Coppenolle Floris: 1m40 (Gent / 01-05-1995)
  •    vierkamp pupillen jongens: Van Overmeiren Robbe 2.302 ptn (Sint-Niklaas / 22-09-2019)
       vorige: Van Laethem Matthias: 2.098 ptn (Oordegem / 21-07-2008)
  •    4x60m pupillen meisjes: Van Overmeiren Robbe - Kesteleyn Thibo - Dewaele Milos - Bogaert Mano
        34.72 (Deinze / 25-08-2019)
       vorige: Kesteleyn Thibo - Meirhaeghe Bo - Bogaert Mano - Van Overmeiren Robbe:
       34.72 (Deinze / 25-08-2019)

       vorige: Geeraert Jochen - Vandenbossche Bart - Denorme Tom - De Langhe David:
       34.5 (Deinze / xx-xx-xx)

Miniemen jongens
  •    100m miniemen jongens: Bogaert Mateo 12.54 (Oordegem / 05-05-2019)
        12.37w (Aalst / 22-05-2019)
       vorige: Vandriessche Jelle: 12.91 (Oordegem / 03-05-2017)
  •    150m miniemen jongens: Bogaert Mateo 18.33 (Tienen / 14-09-2019)
       vorige: Vandriessche Jelle: 18.45 (Merksem / 16-09-2017)
  •    3x600m miniemen jongens: De Paepe Thor - Bogaert Mateo - Vander Beken Juul
        5.10.64 (Deinze / 25-08-2019)
       vorige: Botte Stef - Vanderbauwhede Bert - Van Vlaenderen Emiel:
       5.22.15 (Ertvelde / 21-08-2011)

Kadetten meisjes
  •    150m kadetten meisjes: Bastil Margaux 20.42 (Kortrijk / 22-06-2019)
       vorige: ---
  •    80m horden kadetten meisjes: Bastil Margaux 12.55 (Ninove / 28-08-2019)
       vorige: Bastil Margaux: 12.61 (Hamme / 02-06-2019)
       vorige: Bastil Margaux: 12.62 (Sint-Niklaas / 12-05-2019)
       vorige: Hofman Jorien: 12.64 (Dilbeek / 06-08-2011)

Kadetten jongens
  •    150m kadetten jongens: De Vriese Jaron 17.40 (Kortrijk / 22-06-2019)
       vorige: De Vriese Jaron: 18.40 (Kortrijk / 23-06-2018)
  •    400m kadetten jongens: De Vriese Jaron 51.38 (Moeskroen / 15-09-2019)
       vorige: De Vriese Jaron: 52.37 (Oudenaarde / 12-07-2019)
       vorige: Gevaert Nic: 52.71 (Brussel / 14-09-1980)
  •    600m kadetten jongens: Martens Robbe 1.29.77 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: ---
  •    4x100m kadetten jongens: DeCremer Hervé - Vdriessche Jelle - DeVriese Jaron - Mersseman Kilian
        45.10 (Merksem / 08-09-2019)
       vorige: De Cremer Hervé - Vdriessche Jelle - DeVriese Jaron - Mersseman Kilian:
       45.40 (Deinze / 25-08-2019)

       vorige: De Cremer Hervé - De Vriese Jaron - Vandriessche Jelle - Dhont Gauthier:
       46.58 (Andenne / 16-09-2018)
  •    4x200m kadetten jongens: DeCremer Hervé - Vdriessche Jelle - DeVriese Jaron - Mersseman Kilian
        1.35.57 (Deinze / 25-08-2019)
       vorige: De Meulemeester Alan - Descamps Anton - Glorieux Jesse - De Lange Simon:
       1.39.72 (Oudenaarde / 19-06-2010)
  •    4x800m kadetten jongens: Vddriessche Matteo - V.Rillaer Korneel - Meuleman Lars - Martens Robbe
        8.52.38 (Merksem / 08-09-2019)
       vorige: Vanddendriessche Matteo - Van Rillaer Korneel - Meuleman Lars - Martens Robbe:
       8.53.62 (Deinze / 25-08-2019)

       vorige: Poppe Rik - Teirlinck Peter - Messiaen Steven - De Muynck Ed:
       8.56.20 (Ninove / 30-08-1989)

Scholieren meisjes
  •    150m scholieren meisjes: Van Snick Anaïs 18.90 (Kortrijk / 22-06-2019)
       vorige: Demetter Kaat: 19.19 (Kortrijk / 23-06-2018)
  •    600m scholieren meisjes: Vander Beken Amber 1.43.77 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: ---
  •    400m horden scholieren meisjes: Hanssens Ilana 62.66 (Oordegem / 25-05-2019)
       vorige: Hanssens Ilana: 63.35 (Gentbrugge / 18-05-2019)
       vorige: Hanssens Ilana: 63.74 (Heusden-Zolder / 12-05-2018)
  •    2.000m steeple scholieren meisjes: Bilo Laure 7.15.55 (Moeskroen / 14-09-2019)
       vorige: Bilo Laure: 7.24.13 (Oordegem / 15-08-2019)
       vorige: Schelfhout Fien: 7.29.44 (Herentals / 04-09-2016)
  •    4x100m scholieren meisjes: De Schepper Kato - Van Snick Anaïs - Hanssens Ilana - Demetter Kaat
        49.04 (Oordegem / 26-05-2019)
       vorige: Vermeulen Elisa - Ghys Muriel - Landrieu Aurélie - Cozijns Lindsy:
       49.96 (Ninove / 16-09-2007)
  •    4x200m scholieren meisjes: Vander Beken Amber - Van Snick Anaïs - Demetter Kaat- Hanssens Ilana
        1.45.44 (Deinze / 25-08-2019)
       vorige: Vermeulen Elisa - Laridon Ine - De Vos Kim - De Moor Silke:
       1.51.41 (Oordegem / 28-06-2007)

Scholieren jongens
  •    150m scholieren jongens: Neuville Pepijn 17.88 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: Neuville Isaak: 19.40 (Kortrijk / 22-06-2019)
       vorige: ---
  •    600m scholieren jongens: Neuville Pepijn 1.29.06 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: ---
  •    hoogspringen scholieren jongens: Geenens Sten 2m06 (Lebbeke / 20-04-2019)
       vorige: Geenens Sten: 1m92 (Oudenaarde / 06-05-2018)
       vorige: De Paepe Philippe: 1m92 (Willebroek / 22-07-1989)
  •    kogelstoten 5kg scholieren jongens: De Cremer Arnaud 15m68 (Moeskroen / 15-09-2019)
       vorige: De Cremer Arnaud: 15m26 (Oudenaarde / 12-07-2019)
       vorige: De Cremer Arnaud: 15m08 (Lebbeke / 20-04-2019)
       vorige: Raepsaet Emmanuel: 14m77 (Ninove / 12-06-1992)
  •    discuswerpen 1.5kg scholieren jongens: De Cremer Arnaud 45m74 (Eeklo / 12-10-2019)
       vorige: De Cremer Arnaud: 44m77 (Eeklo / 28-09-2019)
       vorige: De Cremer Arnaud: 44m35 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: De Cremer Arnaud: 43m31 (Oudenaarde / 12-07-2019)
       vorige: De Cremer Arnaud: 43m21 (Oudenaarde / 07-06-2019)
       vorige: De Cremer Arnaud: 43m07 (Stekene / 16-09-2018)

Junioren dames
  •    150m junioren dames: Dewitte Sara 20.47 (Kortrijk / 22-06-2019)
       vorige: ---

Junioren heren
  •    600m junioren heren: Van Schuylenbergh Dries 1.24.35 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: ---
  •    400m horden junioren heren: Van Schuylenbergh Dries 57.68 (Ninove / 19-05-2019)
       vorige: Gevaert Nic: 57.99 (Brussel / 29-07-1984)
  •    hamerslingeren 6kg junioren heren: Lucas Lode 40m61 (Sint-Niklaas / 04-08-2019)
       vorige: Lucas Lode: 33m96 (Sint-Niklaas / 02-03-2019)
       vorige: De Backer Lieven: 28m38 (Deinze / 28-10-1984)
  •    gewichtwerpen 11.34kg junioren heren: Lucas Lode 14m04 (Sint-Niklaas / 04-08-2019)
       vorige: Lucas Lode: 13m28 (Eeklo / 13-04-2019)
       vorige: Lucas Lode: 12m39 (Sint-Niklaas / 02-03-2019)
       vorige: ---
  •    werpvijfkamp junioren heren: Lucas Lode 2.263 ptn (Sint-Niklaas / 30-06-2019)
       vorige: ---

Alle categorieën dames
  •    150m AC dames: Van Snick Anaïs 18.90 (Kortrijk / 22-06-2019)
       vorige: Demetter Kaat: 19.19 (Kortrijk / 23-06-2018)
  •    600m AC dames: Vander Beken Amber 1.43.77 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: Lamiroy Jessy: 1.45.80 (Bergen-op-Zoom / 14-09-1991)
  •    2.000m steeple AC dames: Bilo Laure 7.24.13 (Oordegem / 15-08-2019)
       vorige: Schelfhout Fien: 7.29.44 (Herentals / 04-09-2016)
  •    gewichtwerpen 9.08kg AC dames: Vandermeulen Yelena 9m79 (Sint-Niklaas / 04-08-2019)
       vorige: Vandermeulen Yelena: 8m84 (Sint-Niklaas / 20-10-2018)
  •    4x100m AC dames: De Schepper Kato - Van Snick Anaïs - Hanssens Ilana - Demetter Kaat
        49.04 (Oordegem / 26-05-2019)
       vorige: Vermeulen Elisa - Vermeulen Delphine - Van Eecke Louise - Van Hessche Hane:
       49.59 (Lokeren / 22-08-2010)

Alle categorieën heren
  •    150m AC heren: De Vriese Jaron 17.40 (Kortrijk / 22-06-2019)
       vorige: ---
  •    400m AC heren: Botte Stef 48.59 (Ninove / 19-05-2019)
       vorige: De Lange Simon: 49.04 (Sint-Niklaas / 10-05-2015)
  •    600m AC heren: Van Schuylenbergh Dries 1.24.35 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: Decabooter Thomas: 1.26.14 (Gentbrugge / 21-07-2014)
  •    400m horden AC heren: Van Schuylenbergh Dries 57.68 (Ninove / 19-05-2019)
       vorige: Gevaert Nic: 57.99 (Brussel / 29-07-1984)
  •    10km op de weg AC heren: De Wolf Olivier 32.25 (Lokeren / 03-08-2019)
       vorige: Vercouter Ruben: 35.17 (Lokeren / 05-08-2017)
  •    hoogspringen AC heren: Geenens Sten 2m06 (Lebbeke / 20-04-2019)
       vorige: Vanhaesebroeck Wim: 2m00 (Zwijndrecht / 11-05-1997)
  •    hamerslingeren 7.26kg AC heren: Lucas Steven 32m75 (Obourg / 13-10-2019)
       vorige: De Backer Lieven: 28m28 (Deinze / 27-10-1985)

Masters dames W35+
  •    150m masters dames W35+: Peyskens Betty 21.43 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: ---
  •    600m masters dames W35+: Van Schaeren Hedwig 1.57.15 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: ---
  •    hamerslingeren 4kg masters dames W35+: Vervaeke Sofie 20m90 (Sint-Niklaas / 19-10-2019)
       vorige: Vervaeke Sofie: 20m20 (Sint-Niklaas / 04-08-2019)
       vorige: Vervaeke Sofie: 20m11 (Izegem / 23-06-2019)
       vorige: Hanssens Rachel: 18m27 (Kortrijk / 31-05-1998)
  •    gewichtwerpen 9.08kg masters dames W35+: Vervaeke Sofie 6m92 (Sint-Niklaas / 19-10-2019)
       vorige: Vervaeke Sofie: 6m73 (Sint-Niklaas / 04-08-2019)
       vorige: ---
  •    werpvijfkamp masters dames W35+: Vervaeke Sofie 1.982 ptn (Sint-Niklaas / 19-10-2019)
       vorige: ---

Masters heren M35+
  •    150m masters heren M35+: De Vriese Christophe 17.55 (Kortrijk / 22-06-2019)
       vorige: ---
  •    200m masters heren M35+: De Vriese Christophe 23.36 (Sint-Niklaas / 15-06-2019)
       vorige: Peyskens Roger: 23.91 (Dilbeek / 17-07-1993)
       vorige: Peyskens Roger: 23.5 (Landen / 03-07-1987)
  •    400m masters heren M35+: De Vriese Christophe 53.9 (Zwevegem / 02-06-2019)
       vorige: Peyskens Roger: 54.3 (Ninove / 19-06-1987)
  •    10km op de weg masters heren M35+: Van Coster Tim 38.38 (Lokeren / 03-08-2019)
       vorige: Geldhof Peter: 39.32 (Lokeren / 04-08-2018)
  •    hamerslingeren 7.26kg masters heren M35+: Lucas Steven 32m75 (Obourg / 13-10-2019)
       vorige: Vandekerckhove Erwin: 32m71 (Deinze / 04-09-1998)
  •    gewichtwerpen 15.88kg masters heren M35+: Lucas Steven 10m41 (Eeklo / 28-09-2019)
       vorige: Lucas Steven: 9m98 (Sint-Niklaas / 25-05-2017)

Masters heren M50+
  •    600m masters heren M50+: Huwel Wim 1.33.30 (Oudenaarde / 21-08-2019)
       vorige: ---
  •    marathon masters heren M50+: De Lange Patrick 3u24.58 (Eindhoven / 13-10-2019)
       vorige: Vanmaldegem Marc: 3u25.51 (Echternach - 19/10/2003)