KASV Oudenaarde
U bevindt zich hier: Home | Atleten | Uitslagen | Veldlopen 2017-2018
Wedstrijdkalender

Uitslagen

Kampioenschappen

Beker van Vlaanderen

Inschrijving kampioenschappen

Bonussysteem

Joggers

Jeugd
Veldlopen 2017-2018

Kampioenschappen | Overwinningen en podiumplaatsen


Veldloopkampioenschappen top
   
  GOUD ZILVER BRONS
Provinciale kampioenschappen 0 0 0
Vlaamse kampioenschappen 0 0 0
Belgische kampioenschappen 0 0 0
TOTAAL = 0 0 0 0

 
    Provinciaal kampioenschap veldlopen (Lokeren)
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Vlaams kampioenschap veldlopen (Rotselaar)
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap veldlopen (Brussel)
         Alle uitslagen: klik hier
 
    Belgisch kampioenschap veldlopen masters (Gesves)
         Alle uitslagen: klik hier


Overwinningen en podiumplaatsen top
   
Overwinningen
   
   6 overwinningen Bilo Marie (Zwijnaarde, Deinze, CC Roeselare, Oudenaarde, Berlare, Maldegem)
   
   5 overwinningen Thienpondt Stijn (Zwijnaarde, Deinze, CC Roeselare, Oudenaarde, Ertvelde)
   
   3 overwinningen Loman Danté (Zwijnaarde, Aalter, Zele)
   
   2 overwinningen De Schepper Flore (Zwijnaarde, Oudenaarde)
   
   1 overwinning Bogaert Mano (Deinze)
Van Rillaer Elodie (Vilvoorde)
Willaert Sara (Zwijnaarde)
Schelfhout Fien (Oudenaarde)
Reynaert Hanne (Zwijnaarde)
   


Podiumplaatsen
   
   2de plaats Gosseye Iljo (Zwijnaarde, Deinze, Oudenaarde)
Loman Danté (Ertvelde)
Ketsman Senne (Zwijnaarde)
Loman Danaë (Oudenaarde)
De Schepper Flore (Maldegem)
Vander Beken Amber (CC Relays)
Bilo Laure (CC Relays, Zwijnaarde, Deinze, CC Roeselare, Oudenaarde, Berlare, Maldegem)
Bilo Marie (CC Relays)
Depoppe Bronty (Berlare)
Thienpondt Stijn (Maldegem)
Schelfhout Fien (Zwijnaarde)
Reynaert Hanne (Zele)
   
   3de plaats Van Gasse Nanou (Zwijnaarde)
Gosseye Iljo (Aalter)
Bogaert Mano (Maldegem)
De Visscher Amber (Deinze)
Loman Danaë (Zele)
Depoppe Bronty (Maldegem)
Reynaert Hanne (Oudenaarde)
Vanhessche Hilde (Oudenaarde, Ertvelde)