Jeugdatleten met voorrang

Welke atleten krijgen voorrang?

Wie reeds aangesloten was in 2024-2025:

  • Wie aan het vooropgestelde minimum aantal wedstrijddeelnames kwam, zal met voorrang kunnen inschrijven in de eerste twee weken van september. De atleten krijgen hiertoe een persoonlijke mail toegestuurd. [update: Deze mail werd tijdig verstuurd, kijk misschien SPAM-folder na].
  • Wie voldoende wedstrijden in het winterseizoen liep, maar nog onvoldoende wedstrijden in het zomerseizoen en toch graag volgend jaar opnieuw zou inschrijven, kan eveneens inschrijven met voorrang en zo snel mogelijk aan een het nodige aantal zomerwedstrijden deelnemen. Doch: wie op 30/09/2025 het gevraagde aantal wedstrijden niet haalde, wordt uiteindelijk toch van de inschrijvingslijst gehaald. De atleten krijgen hiertoe een persoonlijke mail toegestuurd.
  • Wie aangesloten was en een broer/zus/zoon/dochter heeft die wenst aan te sluiten, kan ook met voorrang inschrijven: hiervoor moet wel actief gevraagd worden naar een persoonlijke inschrijvingslink.

Wie nog niet ingeschreven was in 2024-2025 maar op de wachtlijst bleef staan:

  • Wie deelnam aan minstens 1 sportkamp van ASVO tijdens het seizoen 2024-2025 kreeg een mail met alle informatie rond de inschrijvingsprocedure die start op 27/9/2025.