Beker van Vlaanderen

WedstrijdLocatieDatumResultaatUitslagen
BvV pupillen-miniemen meisjesWervikza. 09/04/20227deUITSLAG
KASVO-ATLETEN
BvV pupillen-miniemen jongensRoeselarezo. 10/04/20226deUITSLAG
KASVO-ATLETEN
BvV cadetten-scholieren meisjes en jongensLokerenza. 30/04/202210deUITSLAG
KASVO-ATLETEN
BvV alle categorieën damesDampicourtza. 07/05/20225deUITSLAG
KASVO-ATLETEN
BvV alle categorieën herenSint-Niklaaszo. 08/05/20221steUITSLAG
KASVO-ATLETEN
BvV mastersLebbekeza. 28/05/2022

Archief

 

2022DampicourtEre KBAB5de
2021-Ere KBABafgelast
2020-Ere KBABafgelast
2019GentbruggeEre KBAB 10de
2018Heusen-ZolderEre VAL 1stepromotie
2017BetekomEre VAL6de
2016MerksemEre VAL 5de
2015MolEre VAL 2de
2014AartselaarLandelijke 1 1stepromotie
2013LierLandelijke 21stepromotie
2012OudenaardeLandelijke 22de
2011LebbekeLandelijke 2 2de
2010OostendeLandelijke 23de
2009RoeselareLandelijke 23de
2008NieuwpoortLandelijke 25de
2007RoeselareLandelijke 24de
2006RoeselareLandelijke 29de
2005OudenaardeLandelijke 31stepromotie
2004LanakenLandelijke 3FF
2003OordegemLandelijke 212dedegradatie
2002LanakenLandelijke 32depromotie
2001KortrijkLandelijke 33de

 

2022Sint-NiklaasLandelijke 11stepromotie
2021-Landelijke 1afgelast
2020-Landelijke 1afgelast
2019NinoveLandelijke 2 1stepromotie
2018BruggeLandelijke 2 6de 
2017BrasschaatLandelijke 1 12dedegradatie
2016KapellenLandelijke 1 11de 
2015Sint-NiklaasLandelijke 1 10de 
2014NinoveLandelijke 2 1stepromotie
2013OudenaardeLandelijke 2 2de 
2012LebbekeLandelijke 2 7de 
2011AalterLandelijke 2 10de 
2010OudenaardeLandelijke 3 2depromotie
2009NeerpeltLandelijke 3 4de 
2008LierLandelijke 3 7de 
2007LommelLandelijke 3 11de 
2006Sint-TruidenLandelijke 3 11de 
2005BornemLandelijke 3 11de 
2004LommelLandelijke 3 9de 
2003HammeLandelijke 3 7de 
2002AalterLandelijke 2 12dedegradatie
2001TieltLandelijke 2 12de 

2022LokerenLandelijke 110de
2021-Landelijke 1afgelast
2020-Landelijke 1

 

afgelast

2019LierLandelijke 1 6de 
2018IeperLandelijke 2 1stepromotie
2017TieltLandelijke 2 2de 
2016NieuwpoortLandelijke 2 3de 
2015OudenaardeLandelijke 2 5de 
2014TessenderloLandelijke 1 11dedegradatie
2013BetekomLandelijke 1 9de 
2012IeperLandelijke 2 1stepromotie
2011DeinzeLandelijke 2 2de 
2010DeinzeLandelijke 2 4de 
2009HerentalsLandelijke 1 12dedegradatie
2008OudenaardeLandelijke 2 1stepromotie
2007DeinzeLandelijke 2 3de 
2006ZeleLandelijke 2 6de 
2005OostendeLandelijke 3 4depromotie
2004AartselaarLandelijke 3 FF 
2003LebbekeLandelijke 3 9de 
2002KortrijkLandelijke 3 4de 
2001NinoveLandelijke 3 6de

2019TieltLandelijke 2 5de 
2018OudenaardeLandelijke 2 5de 
2017AartselaarLandelijke 2 4de 
2016KortrijkLandelijke 2 4de 
2015ZwevegemLandelijke 2 3de 
2014ZwevegemLandelijke 2 7de 
2013BrasschaatLandelijke 2 8ste 
2012DeinzeLandelijke 2 6de 
2011MaldegemLandelijke 2 5de 
2010

AalstLandelijke 3 1stepromotie
2009KortrijkLandelijke 3 11de 
2008NinoveLandelijke 3 FF 
2007AalstLandelijke 3 19de 
2006AalstLandelijke 3 19de 
2005AalstLandelijke 3 20ste 
2004MechelenLandelijke 3 FF 
2003AalstLandelijke 3 FF 
2002OudenaardeLandelijke 2 12dedegradatie
2001OudenaardeLandelijke 3 2depromotie

2021LebbekeLandelijke 2
2021-Landelijke 2afgelast
2020-Landelijke 2afgelast
2019ZwevegemLandelijke 2 4de 
2018LebbekeLandelijke 2 3de 
2017OudenaardeLandelijke 2 4de 
2016OudenaardeLandelijke 2 5de

2015LanakenLandelijke 2 3de 
2014LanakenLandelijke 2 3de 
2013BooischotLandelijke 2 7de 
2012BooischotLandelijke 2 6de 
2011LanakenLandelijke 2 3de 
2010Kessel-LoLandelijke 1 11dedegradatie
2009DeinzeLandelijke 1 9de 
2008

HuizingenLandelijke 2 2depromotie
2007LanakenLandelijke 2 7de 
2006NinoveLandelijke 2 6de 
2005MechelenLandelijke 2 9de 
2004HerentalsLandelijke 1 11dedegradatie
2003DeinzeLandelijke 2 2depromotie
2002DeinzeLandelijke 2 4de 
2001OudenaardeLandelijke 2 10de 

2015LanakenLandelijke 2 4de 
2014LanakenLandelijke 2 6de 
2013ErtveldeLandelijke 3 2depromotie
2012DilbeekLandelijke 3 4de 
2011OudenaardeLandelijke 3 3de 
2010

MachelenLandelijke 4 1stepromotie
2009RoeselareLandelijke 5 2depromotie
2008LommelLandelijke 5 4de 
2007OudenaardeLandelijke 5 7de 
2006BooischotLandelijke 5 5de 
2005Sint-TruidenLandelijke 5 7de 
2004BrasschaatLandelijke 4 FFdegradatie
2003AalstLandelijke 3 FFdegradatie
2002BrasschaatLandelijke 2 FFdegradatie
2001OudenaardeLandelijke 2 10de