Beker van Vlaanderen

BvV pupillen-miniemen meisjes
reeksen
zaterdag 18 april 2020
Ieper
uurrooster
BvV pupillen-miniemen jongens
reeksen
zondag 19 april 2020
Roeselare
uurrooster

BvV cadetten-scholieren meisjes en jongens
Landelijke 1
zaterdag 2 mei 2020
Gentbrugge
uurrooster

BvV alle categorieën dames
Ere-afdeling KBAB
zaterdag 9 mei 2020
Dampicourt
uurrooster
BvV alle categorieën heren
Landelijke 1
zondag 10 mei 2020
Sint-Niklaas
uurrooster
BvV masters dames en heren
Landelijke 2
zondag 7 juni 2020
Lebbeke
uurrooster
BvV pupillen-miniemen meisjes en jongens
Finale
september 2020
uurrooster


Archief

2019GentbruggeEre KBAB 10de 
2018Heusen-ZolderEre VAL 1ste
2017BetekomEre VAL 6de 
2016MerksemEre VAL 5de 
2015MolEre VAL 2de 
2014AartselaarLandelijke 1 1ste
2013LierLandelijke 2 1ste
2012OudenaardeLandelijke 2 2de 
2011LebbekeLandelijke 2 2de 
2010OostendeLandelijke 2 3de 
2009RoeselareLandelijke 2 3de 
2008NieuwpoortLandelijke 2 5de 
2007RoeselareLandelijke 2 4de 
2006RoeselareLandelijke 2 9de 
2005OudenaardeLandelijke 3 1ste
2004LanakenLandelijke 3 FF 
2003OordegemLandelijke 2 12de
2002LanakenLandelijke 3 2de
2001KortrijkLandelijke 3 3de 

2019NinoveLandelijke 2 1ste
2018BruggeLandelijke 2 6de 
2017BrasschaatLandelijke 1 12de
2016KapellenLandelijke 1 11de 
2015Sint-NiklaasLandelijke 1 10de 
2014NinoveLandelijke 2 1ste
2013OudenaardeLandelijke 2 2de 
2012LebbekeLandelijke 2 7de 
2011AalterLandelijke 2 10de 
2010OudenaardeLandelijke 3 2de
2009NeerpeltLandelijke 3 4de 
2008LierLandelijke 3 7de 
2007LommelLandelijke 3 11de 
2006Sint-TruidenLandelijke 3 11de 
2005BornemLandelijke 3 11de 
2004LommelLandelijke 3 9de 
2003HammeLandelijke 3 7de 
2002AalterLandelijke 2 12de
2001TieltLandelijke 2 12de 

2019LierLandelijke 1 6de 
2018IeperLandelijke 2 1ste
2017TieltLandelijke 2 2de 
2016NieuwpoortLandelijke 2 3de 
2015OudenaardeLandelijke 2 5de 
2014TessenderloLandelijke 1 11de
2013BetekomLandelijke 1 9de 
2012IeperLandelijke 2 1ste
2011DeinzeLandelijke 2 2de 
2010DeinzeLandelijke 2 4de 
2009HerentalsLandelijke 1 12de
2008OudenaardeLandelijke 2 1ste
2007DeinzeLandelijke 2 3de 
2006ZeleLandelijke 2 6de 
2005OostendeLandelijke 3 4de
2004AartselaarLandelijke 3 FF 
2003LebbekeLandelijke 3 9de 
2002KortrijkLandelijke 3 4de 
2001NinoveLandelijke 3 6de

2019TieltLandelijke 2 5de 
2018OudenaardeLandelijke 2 5de 
2017AartselaarLandelijke 2 4de 
2016KortrijkLandelijke 2 4de 
2015ZwevegemLandelijke 2 3de 
2014ZwevegemLandelijke 2 7de 
2013BrasschaatLandelijke 2 8ste 
2012DeinzeLandelijke 2 6de 
2011MaldegemLandelijke 2 5de 
2010
AalstLandelijke 3 1ste
2009KortrijkLandelijke 3 11de 
2008NinoveLandelijke 3 FF 
2007AalstLandelijke 3 19de 
2006AalstLandelijke 3 19de 
2005AalstLandelijke 3 20ste 
2004MechelenLandelijke 3 FF 
2003AalstLandelijke 3 FF 
2002OudenaardeLandelijke 2 12de
2001OudenaardeLandelijke 3 2de

2019ZwevegemLandelijke 2 4de 
2018LebbekeLandelijke 2 3de 
2017OudenaardeLandelijke 2 4de 
2016OudenaardeLandelijke 2 5de

2015LanakenLandelijke 2 3de 
2014LanakenLandelijke 2 3de 
2013BooischotLandelijke 2 7de 
2012BooischotLandelijke 2 6de 
2011LanakenLandelijke 2 3de 
2010Kessel-LoLandelijke 1 11de
2009DeinzeLandelijke 1 9de 
2008
HuizingenLandelijke 2 2de
2007LanakenLandelijke 2 7de 
2006NinoveLandelijke 2 6de 
2005MechelenLandelijke 2 9de 
2004HerentalsLandelijke 1 11de
2003DeinzeLandelijke 2 2de
2002DeinzeLandelijke 2 4de 
2001OudenaardeLandelijke 2 10de 

2015LanakenLandelijke 2 4de 
2014LanakenLandelijke 2 6de 
2013ErtveldeLandelijke 3 2de
2012DilbeekLandelijke 3 4de 
2011OudenaardeLandelijke 3 3de 
2010
MachelenLandelijke 4 1ste
2009RoeselareLandelijke 5 2de
2008LommelLandelijke 5 4de 
2007OudenaardeLandelijke 5 7de 
2006BooischotLandelijke 5 5de 
2005Sint-TruidenLandelijke 5 7de 
2004BrasschaatLandelijke 4 FF
2003AalstLandelijke 3 FF
2002BrasschaatLandelijke 2 FF
2001OudenaardeLandelijke 2 10de