Archief organisaties

woensdag 21 augustus 2019Vakantiemeeting 2 + memorial Rachel HanssensUITSLAG
dinsdag 30 juli 2019Vakantiemeeting 1UITSLAG
vrijdag 12 juli 2019Rosine WallezmeetingUITSLAG
zondag 23 juni 2019Open Interregio JeugdcupUITSLAG
vrijdag 7 juni 2019Pinkstermeeting + PK steepleUITSLAG
zaterdag 4 mei 2019BK 10.000m en 3.000m steeple vrouwenUITSLAG
zondag 2 december 2018Memorial Valentien De SmetUITSLAG

woensdag 22 augustus 2018Vakantiemeeting 2 + PK 10.000mUITSLAG
dinsdag 7 augustus 2018Vakantiemeeting 1 + PK SteepleUITSLAG
vrijdag 13 juli 2018Rosine WallezmeetingUITSLAG
zaterdag 30 juni 2018Interregio JeugdcupUITSLAG
zondag 6 mei 2018Beker van Vlaanderen Cadetten & Scholieren Jongens Landelijke 2UITSLAG
zondag 3 december 2017Memorial Valentien De SmetUITSLAG

dinsdag 1 augustus 2017VakantiemeetingUITSLAG
vrijdag 14 juli 2017Rosine WallezmeetingUITSLAG
zaterdag 1 juli 2017Interregio JeugdcupUITSLAG
zaterdag 24 juni 2017Provinciaal Kampioenschap JeugdUITSLAG
zondag 11 juni 2017Beker van Vlaanderen Masters Landelijke 2UITSLAG - EINDSTAND
zondag 4 december 2016Memorial Valentien De SmetUITSLAG

woensdag 7 september 2016Open kermismeeting met jeugd + uurloopUITSLAG
dinsdag 2 augustus 2016Vakantiemeeting + PK SteepleUITSLAG
vrijdag 15 juli 2016Rosine WallezmeetingUITSLAG
zaterdag 25 juni 2016Interregio JeugdcupUITSLAG
zondag 5 juni 2016Beker van Vlaanderen Masters Landelijke 2UITSLAG
zondag 30 april 2016KampenmeetingUITSLAG
zondag 6 december 2015Memorial Valentien De Smet - 89ste Veldloop OudenaardeUITSLAG

zaterdag 29 augustus 2015JeugdmeerkampUITSLAG
dinsdag 28 juli 2015VakantiemeetingUITSLAG
zaterdag 18 juli 2015Masters TrophyUITSLAG - EINDSTAND
dinsdag 14 juli 2015Rosine WallezmeetingUITSLAG
zaterdag 4 juli 2015Interregio JeugdcupUITSLAG - EINDSTAND
zaterdag 2 mei 2015Beker van Vlaanderen cad-sch meisjes - L2bUITSLAG
zondag 7 december 2014Memorial Valentien De Smet - 88ste Veldloop OudenaardeUITSLAG

zondag 7 september 2014Kermismeeting - JeugdmeerkampUITSLAG
zaterdag 26 juli 2014Masters Trophy 2014UITSLAG - EINDSTAND
dinsdag 22 juli 2014Vakantiemeeting + PK SteepleUITSLAG
zaterdag 5 juli 2014Interregio JeugdcupUITSLAG - EINDSTAND
vrijdag 27 juni 2014Rosine WallezmeetingUITSLAG
zondag 1 december 2013Memorial Valentien De Smet - 87e Veldloop OudenaardeUITSLAG
vrijdag 18 oktober 2013Oefenveldloop JeugdUITSLAG

zondag 22 september 2013Kermismeeting - JeugdmeerkampUITSLAG
zaterdag 27 juli 2013Masters TrophyUITSLAG - EINDSTAND
dinsdag 23 juli 2013VakantiemeetingUITSLAG
zaterdag 6 juli 2013Interregio JeugdcupUITSLAG
dinsdag 2 juli 2013VakantiemeetingUITSLAG
vrijdag 21 juni 20136de Ereprijs Rosine WallezUITSLAG
zondag 12 mei 2013Beker van Vlaanderen AC Heren - Landelijke 2UITSLAG
vrijdag 29 maart 2013Oefenmeeting JeugdUITSLAG
zondag 2 december 2012Memorial Valentien De Smet - 86e Veldloop OudenaardeUITSLAG
vrijdag 19 oktober 2012Oefenveldloop benjamins-pupillen-miniemenUITSLAG

zondag 9 september 2012Kermismeeting JeugdUITSLAG
zondag 19 augustus 2012Provinciaal Kampioenschap AflossingenUITSLAG
zondag 29 juli 2012Masters Trophy + 8ste CAD-SCH-meetingUITSLAG - EINDSTAND
zaterdag 28 juli 2012Interregio JeugdmeerkampUITSLAG - EINDSTAND
dinsdag 24 juli 2012Sprint- en springmeetingUITSLAG
dinsdag 3 juli 2012Steeple- en hordenmeetingUITSLAG
zaterdag 23 juni 20125de Ereprijs Rosine WallezUITSLAG
zaterdag 26 mei 2012JeugdmeetingUITSLAG
zaterdag 12 mei 2012BvV alle categorieën dames - Landelijke 2UITSLAG
woensdag 4 april 2012Oefenmeeting ben-pup-minUITSLAG
zondag 4 december 2011Memorial Valentien De Smet - 85e Veldloop OudenaardeUITSLAG
vrijdag 14 oktober 2011Oefencross ben-pup-minUITSLAG

zondag 28 augustus 2011KermisjeugdmeetingUITSLAG
zaterdag 13 augustus 201110de Halve Marathon van OudenaardeUITSLAG
zondag 31 juli 2011Masters Trophy + 7de CAD-SCH-meetingUITSLAG - EINDSTAND
zaterdag 30 juli 2011Jeugdmeerkamp Patisserie PatrickUITSLAG - EINDSTAND
dinsdag 26 juli 2011Sprint- en springmeeting JartaziUITSLAG
dinsdag 5 juli 2011Steeple- en hordenmeeting SportfinishUITSLAG
zaterdag 18 juni 20114de Ereprijs Rosine Wallez (B-meeting)UITSLAG
zondag 5 juni 2011Beker van Vlaanderen masters (Landelijke 3)UITSLAG
zaterdag 4 juni 2011Jeugdmeeting Patisserie PatrickUITSLAG
vrijdag 1 april 2011Oefenmeeting ben-pup-minUITSLAG
zondag 5 december 2010Memorial Valentien De Smet - 84e Veldloop OudenaardeUITSLAG
vrijdag 15 oktober 2010Oefenveldloop JeugdUITSLAG