Medailles en records 2024

Podiumplaatsen zomerkampioenschappen

KampioenschapPlaatstop 8
PK outdoorDeinze – Lebbeke4311xuitslagen
BK 10.000mKessel-Louitslagen
BK halve marathonGentbrugge11xuitslagen

Nieuwe clubrecords outdoor

60m horden (0.686m) pupillen meisjesRonsse Bente
12.08 (Zwevegem / 14-04-2024)
Ronsse Bente
12.52 (De Pinte / 27-08-2023)
speerwerpen 500g scholieren meisjesDe Clercq Camille
38m93 (Sint-Niklaas / 25-02-2024)
Lucas Vie
34m12 (Rotterdam / 12-09-2015)
Ekiden AC damesDe Smet Evelien – Miclotte Isabel – Demetter Kaat – Verdonckt Greet – Baguet Audrey – De Schepper Flore
2u54.58 (Gentbrugge / 16-03-2024)
De Vos Kim – Decabooter Fien – Decorte Maloe – De Smet Evelien – De Lange Elisa – Chamtouri Sirine
3u08.43 (Brussel / 17-10-2015)
10km op de weg AC herenDe Raedt Michaël
32.10 (Deerlijk / 17-12-2023)
Dewolf Olivier
32.25 (Lokeren / 03-08-2019)
Ekiden AC herenVan de Velde Vince – Rogge Simon – Gheerolfs Joachim – De Raedt Michaël – Robbens Dieter – Vercouter Ruben
2u26.18 (Gentbrugge / 16-03-2024)
De Groote Mathias – De Raedt Michaël – Gheerolfs Joachim – Rogge Simon – Vercouter Ruben – Robbens Dieter
2u28.07 (Gentbrugge / 18-03-2023)
halve marathon masters dames W50+Greet Verdonckt
1u27.46 (Gentbrugge / 10-03-2024)
Greet Verdonckt
1u29.25 (Buggenhout / 24-09-2023)
Ekiden masters herenDe Lange Patrick – Van Coster Tim – Demetter Pieter – Geldhof Peter – Cantaert Joris – Goethals Jurgen
2u46.06 (Gentbrugge / 16-03-2024)
Van Coster Tim – Geldhof Peter – Demetter Pieter – Meyfroot Didier – Goethals Jurgen – Huysman Karel
2u48.09 (Gentbrugge / 18-03-2023)

Podiumplaatsen winterkampioenschappen

KampioenschapPlaatstop 8
PK indoorGent46323xuitslagen
PK indoor mastersLouvain-la-Neuve12uitslagen
PK veldlopenHamme122xuitslagen
KvV indoor cadetten-scholierenGent14xuitslagen
KvV indoor ACGent21xuitslagen
BK indoor ACLouvain-la-Neuve1xuitslagen
BK indoor cadetten-scholierenGent2xuitslagen
BK indoor junioren-beloftenLouvain-la-Neuve222xuitslagen
BK indoor mastersLouvain-la-Neuve11xuitslagen
BK indoor 4x200mGent1xuitslagen
BK indoor meerkampGentuitslagen
BK indoor studentenGent131x
BK veldlopenHulshout1uitslagen
BK veldlopen mastersBrussel1uitslagen

Nieuwe clubrecords Indoor

60m horden (0.686m) pupillen meisjesRonsse Bente
11.77 (Gent / 25-02-2024)
Ronsse Bente
11.93 (Gent / 23-12-2023)
Van Henis Ona
12.14 (Gent / 06-02-2022)
1.000m pupillen jongensReychler Kas
3.15.50 (Gent / 24-02-2024)
Reychler Kas
3.19.62 (Gent / 27-01-2024)
Dossche Leon
3.19.81 (Gent / 18-02-2023)
60m horden (0.686m) pupillen jongensHoeymans Cedric
11.55 (Gent / 25-02-2024)
Dossche Leon
12.14 (Gent / 05-02-2023)
60m horden (0.838m) cadetten jongensBogaert Mano
9.80 (Gent / 30-12-2023)
Bogaert Mano
9.95 (Gent / 11-02-2023)
vijfkamp scholieren meisjesDe Clercq Camille
3.013 ptn (Gent / 11-02-2024)
Baert Amber
2.971 ptn (Gent / 05-02-2017)
60m horden (0.914m) scholieren jongensItotoh Treasure
8.74 (Gent / 02-03-2024)
Itotoh Treasure
8.81 (Gent / 21-01-2024)
Itotoh Treasure
9.00 (Gent / 06-01-2024)
Descamps Anton
9.10 (Gent / 22-01-2012)
Geenens Sten
9.10 (Gent / 29-12-2018)
Neuville Pepijn
9.10 (Gent / 06-01-2019)
hinkstapspringen scholieren jongensItotoh Treasure
12m99 (Gent / 02-03-2024)
Itotoh Treasure
12m91 (Gent / 21-01-2024)
Vandriessche Jonas
11m84 (Gent / 24-01-2016)
4x200m junioren damesDe Vriese Tess – Willaert Sara – Walrave Yitske – Lauwers Merel
1.48.66 (Gent / 25-02-2024)
De Vriese Tess – Willaert Sara – Walrave Yitske – Bastil Margaux
1.48.91 (Gent / 03-02-2024)
mijl AC damesBilo Marie
4.35.14 (Boston / 16-02-2024)
Bilo Marie
4.36.28 (Boston / 09-02-2024)
Devaere Emma
5.31.41 (Gent / 26-12-2012)
400m AC herenMersseman Killian
48.00 (Louvain-la-Neuve / 03-03-2024)
Mersseman Killian
48.32 (Gent / 19-02-2023)
1.500m AC herenRogge Simon
4.04.50 (Louvain-la-Neuve / 24-02-2024)
Rogge Simon
4.07.99 (Gent / 29-01-2023)
3.000m AC herenDe Raedt Michaël
9.08.52 (Gent / 26-12-2023)
Rogge Simon
9.17.04 (Gent / 26-12-2022)
hinkstapspringen AC herenItotoh Treasure
12m99 (Gent / 02-03-2024)
Itotoh Treasure
12m91 (Gent / 21-01-2024)
Loman Niko
12m53 (Gent / 27-01-2001)
kogelstoten 7.26kg AC herenDe Cremer Arnaud
14m61 (Louvain-la-Neuve / 03-03-2024)
De Cremer Arnaud
14m54 (Gent / 23-02-2024)
De Cremer Arnaud
14m47 (Gent / 05-03-2023)
1.500m masters heren M35+Rogge Simon
4.04.50 (Louvain-la-Neuve / 24-02-2024)
Goethals Jurgen
4.25.61 (Gent / 09-01-2011)
mijl masters heren M50+Goethals Jurgen
5.40.40 (Gent / 04-02-2024)


Podiumplaatsen veldlopen

Overwinningen
6Kas Reychler (Waregem, Oudenaarde, Ertvelde, PK Hamme, Zottegem, Ronse)
4Flore De Schepper (Oudenaarde, Berlare, Zottegem, Ronse)
3Michaël De Raedt (Fransnes-les-Anvaing, Zottegem, Ronse)
1Leon Dossche (Booischot)
Elodie Van Rillaer (Ronse)
Marie Bilo (Ertvelde)
Greet Verdonckt (Zottegem)
Tweede plaatsen
Kas Reychler (Deinze)
Leon Dossche (Oudenaarde, Ronse)
Cas Gevaert (Ertvelde)
Marcel Verhaeghe (Zottegem)
Flore De Schepper (Waregem)
Arne Segers (Waregem)
Marie Bilo (BK beloften Hulshout)
Michaël De Raedt (korte cross Oudenaarde, korte cross Grimbergen, PK korte cross Hamme)
Greet Verdonckt (PK Hamme, Ronse)
Derde plaatsen
Ebba Van Coster (Frasnes-les-Anvaing)
Maud Gevaert (Oudenaarde)
Cedric Hoeymans (Zottegem)
Wout Vandemeulebroecke (Deinze, Oudenaarde)
Leon Dossche (Waregem, Ertvelde)
Mélusine Lachaert (Zottegem)
Méraud Demeulemeester (Aalter, Deinze)
Matisse Demeulemeester (Oudenaarde)
Florence Eeckman (Oudenaarde)
Lars Meuleman (Waregem)
Ine Laridon (Waregem)
Michaël De Raedt (Deinze, korte cross Ertvelde)
Greet Verdonckt (Oudenaarde, BK masters Brussel)
Jurgen Goethals (Ronse)