Trainingsinfo

Categorieën

JeugdGeboortejaar
Kangoeroes
Benjamins
Pupillen
Miniemen
2013
2012 – 2011
2010 – 2009
2008 – 2007
Competitieve groepenGeboortejaar
Kadetten
Scholieren
Junioren
Senioren
Masters
2006 – …
2004 – 2003
2002 – 2001
2000 – de dag dat je 35 wordt
vanaf 35 jaar
Niet-competitieve groepenGeboortejaar
Basisgroep sprint-fond-kamp
Joggers
Start to run
G-sport
2006 – …
2002 – …
2002 – …
2010 – 2006

JEUGD

Kangoeroes

Eline Gheerolfs
Aspirant-Initiator
0494/89.90.06
eline.gheerolfs@outlook.com
Hedwig Van Schaeren
xxxx/xx.xx.xx
hedvanschaeren@hotmail.com

Benjamins

Febe Ketsman
Aspirant-Initiator
0468/17.62.24
febeketsman@hotmail.com
Natalie Meirlaen
Aspirant-Initiator
0478/60.68.39
meirlaen_natalie@telenet.be
Simcke Vandriessche
Initiator
0470/44.08.96
simcke.vandriessche@gmail.com

Trainingsdagen kangoeroes

woensdag17u00 – 18u00

Wintertrainingen in Sporthal Groenhof – Groenstraat 46. Periode wordt tijdig gecommuniceerd.

Trainingsdagen benjamins

woensdag17u00 – 18u00
vrijdag17u00 – 18u00

Pupillen en miniemen

Amber Baert
Initiator
0485/03.85.89
baertamber@gmail.com
Ilana Hanssens
Aspirant-Initiator
0493/65.90.22
ilana.hanssens@hotmail.be
Kaat Demetter
Aspirant-Initiator
0479/94.61.05
kaat.demetter@hotmail.be
Febe Vandewalle
0491/64.97.91
febevandewalle@live.be
Ben Ghyselinck
Trainer B sprint-horden
0472/32.50.71
ghy_ben@hotmail.com
Freddy Ketsman
Aspirant-Initiator
0474/48.61.64
freddysandra@telenet.be
Jan Van Rillaer
Aspirant-InitiatorInitiator Running
0499/64.31.07
jan.van.rillaer@telenet.be

Trainingsdagen pupillen/miniemen

woensdag18u00 – 19u30
vrijdag18u00 – 19u30

COMPETITIEGROEPEN

Sprint-horden / springen

Ilse Van Nerom
Trainer A sprint-horden
Trainer B springen

2007-2017 trainster Belgische jeugdaflossingsploegen
(met deze ploegen selecties behaald voor EK/WK/EYOF)
0476/72.66.77
ilse.van.nerom@telenet.be

Audrey Baguet
Trainer A ver-hinkstap
Trainer B sprint-horden

doctor in de Sport- en Bewegingswetenschappen,
sportvoedingsdeskundige
docente Vlaamse Trainersschool (VTS)
0479/67.54.37
a_baguet@hotmail.com

Hanne Van Hessche
Aspirant-Initiator
– specialiteit hoogspringen (PR 1m88)
– meervoudig Belgisch kampioene hoogspringen
– deelnames aan Memorial Van Damme
– deelnames aan Universiade, EK U20 en U23, WK U20
– winnaar Gouden Spike voor Belofte van het jaar (2010)
0476/36.57.81
hanne_van_hessche@hotmail.com
Ben Ghyselinck
Trainer B sprint-horden
0472/32.50.71
ghy_ben@hotmail.com
Patrick De Vleeschauwer
Trainer B speerwerpen
Trainer B kogelstoten
0479/39.43.66 – 055/49.52.23
patrick.devleeschauwer1@skynet.be

Trainingsdagen sprint-horden/springen

dinsdag18u00 – 19u45
donderdag17u30 – 18u45 (kracht gevorderden)
18u30 – 19u45 (basiskracht)
vrijdag18u00 – 19u45
zondag10u00 – 11u45

Halve fond / fond

Kadetten-scholieren

Marc Bogaert
Regent LO
gewezen eliteatleet VAL 1/2 fond (PR 800m 1.48.40)
Belgische titels op 400/800m
0476/98.38.53
mboogie800@hotmail.com

Junioren-senioren-masters

Tim Van Coster
Trainer B halve fond/fond
trainer sinds 2000 (jeugd)
trainer sinds 2006 (competitiegroep halve fond-fond)
5x podium op Vlaams kampioenschap als cadet-scholier
meerdere provinciale titels
0472/49.40.04
timvancoster@hotmail.com

Trainingsdagen afstandslopen

dinsdag18u00 – 19u45 (junioren-senioren-masters)
woensdag18u00 – 19u45 (cadetten-scholieren)
vrijdag18u00 – 19u45
zondag10u00 – 11u45

Werpen

Speerwerpen-kogelstoten

Patrick De Vleeschauwer
Trainer B speerwerpen
Trainer B kogelstoten
0479/39.43.66 – 055/49.52.23
patrick.de.vleeschauwer1@skynet.be

Hamerslingeren

Steven Lucas
specialiteit werpnummers, 20 jaar werpervaring
meervoudig provinciaal kampioen hamerslingeren
0495/45.73.16
lucas.steven@gmail.com

Kogelstoten-Discuswerpen

Filip Eeckhout
Trainer B speerwerpen
Trainer B kogelstoten
meervoudig Belgisch kampioen kogel
meervoudig Belgisch kampioen werpvijfkamp
diverse podiumplaatsen discus
filip@fethrowers.be

Trainingsdagen werpen

donderdag18u15 – 20u00 (speerwerpen-kogelstoten)
Burg. Thienpontstadion Oudenaarde
zondag10u00 – 11u45 (hamerslingeren)
Burg. Thienpontstadion Oudenaarde of ‘t Sportkot Leupegem
<<< locatie volgens trainingsschema >>>
volgens afspraak(kogel-discus)
Sport Vlaanderen Oordegem

Polsstokspringen

Peter Moreels

meervoudig Belgisch kampioen polsstokspringen
0
@

Trainingsdagen polsstokspringen

volgens afspraakwinter: Amo Sport Zottegem
volgens afspraakzomer: Burg. Thienpontstadion Oudenaarde

NIET-COMPETITIEVE GROEPEN

Basisgroep lopen-springen-werpen

Betty Peyskens
0479/25.16.40
betty.peyskens@telenet.be
Peter Notebaert
0489/76.11.33
peter.notebaert@gmail.com

Trainingsdagen

woensdag17u30 – 19u00
vrijdag 17u30 – 19u00

Deze groep traint NIET tijdens de meeste schoolvakanties.


Start to run

zie pagina Start-to-run


Joggers

zie pagina Joggers


G-sport

zie pagina G-sport