Trainingsinfo competitie

Omwille van COVID-maatregelen kunnen de hieronder vermelde trainingsuren gewijzigd zijn.
De laatste update van deze maatregelen vind je hier.

Categorieën

JeugdGeboortejaar
Kangoeroes2014
Benjamins2013 – 2012
Pupillen2011 – 2010
Miniemen2009 – 2008
CompetitiegroepenGeboortejaar
Cadetten2007 – 2006
Scholieren2005 – 2004
Junioren2003 – 2002
Senioren2001 – dag dat je 35 wordt
Mastersvanaf 35 jaar

JEUGD

Kangoeroes

Hedwig Van Schaeren
0477/78.07.85
hedwigkasvo.be
Hanne Van Biervliet
0485/31.11.61
hanne-vbkasvo.be

Benjamins

Febe Ketsman
Aspirant-Initiator
0468/17.62.24
febe-kkasvo.be
Simcke Vandriessche
Initiator
0470/44.08.96
simckekasvo.be
Lisa Demeulemeester
0475/66.15.84
lisakasvo.be
Hanne Van Biervliet
0485/31.11.61
hanne-vbkasvo.be

Trainingsdagen kangoeroes

Komende winter worden er geen trainingen voorzien in de sportzaal in Eine, alle trainingen gaan buiten door.

woensdag17u00 – 18u00

Trainingsdagen benjamins

woensdag17u00 – 18u00
vrijdag17u00 – 18u00

Pupillen en miniemen

Amber Baert
Initiator
0485/03.85.89
amberkasvo.be
Febe Vandewalle
0491/64.97.91
febe-vkasvo.be
Ilana Hanssens
Aspirant-Initiator
0493/65.90.22
ilanakasvo.be
Koen De Stoppeleire
0468/12.37.47
koenkasvo.be
Beau Le Compte
Aspirant Initiator
0492/03.34.67
beaukasvo.be
Freddy Ketsman
Aspirant-Initiator
0474/48.61.64
freddykasvo.be
Jan Van Rillaer
Aspirant-InitiatorInitiator Running
0499/64.31.07
jankasvo.be
Kaat Demetter
Aspirant-InitiatorInitiator Running
0479/94.61.05
kaatkasvo.be
Femi De Vleeschauwer (polsstok)
Aspirant Initiator
0472/60.59.85
femikasvo.be

Reservetrainer jeugd: Hanssens Gerben (aspirant-initiator atletiek)

Trainingsdagen pupillen en miniemen

woensdag18u00 – 19u30
vrijdag18u00 – 19u30

Trainingsdagen polsstokspringen miniemen/cadetten

vrijdag16u45 – 18u00

COMPETITIEGROEPEN

Sprint-horden / springen

Ilse Van Nerom
Trainer A sprint-horden
Trainer B springen

2007-2017 trainster Belgische jeugdaflossingsploegen
(met deze ploegen selecties behaald voor EK/WK/EYOF)
0476/72.66.77
ilsekasvo.be

Audrey Baguet
Trainer A ver-hinkstap
Trainer B sprint-horden

doctor in de Sport- en Bewegingswetenschappen,
sportvoedingsdeskundige
docente Vlaamse Trainersschool (VTS)
0479/67.54.37
audreykasvo.be

Patrick De Vleeschauwer
Trainer B speerwerpen
Trainer B kogelstoten
0479/39.43.66 – 055/49.52.23
patrickkasvo.be
Annick Heymans
Initiator en trainer B in opleiding
Trainer jeugd sinds 2009
Trainer vanaf cadet sprint en halve fond sinds 2018
Meerdere provinciale titels als scholier en junior in (halve) fond nummers
0474/42.89.45
annickkasvo.be
Mieke Seminck
Trainer B lopen
Trainer B discipline oriëntering
jarenlange trainerservaring zowel bij de jeugd als bij de oudere atleten (bij EA en sinds 2008 bij ALVA)
2010-2020: ALVA-atleten vanaf cadet en ouder
0475/98.30.68
miekekasvo.be
Ben Ghyselinck
Trainer B sprint-horden
0472/32.50.71
benkasvo.be
Yelena Vandermeulen

masterstudent in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie
KASVO-atlete sinds 2011
0494/29.42.55
yelenakasvo.be

Trainingsdagen sprint-horden/springen

dinsdag18u30 – 20u00
woensdag18u00 – 19u00 (kracht groep 1)
19u00 – 20u00 (kracht groep 2)
18u30 – 20u00 (indoortraining Gent vanaf 18/11)
donderdag18u00 – 19u30 (kracht gevorderden)
vrijdag18u00 – 19u45
zondag10u00 – 11u45

Halve fond / fond

Cadetten-scholieren

Marc Bogaert
Regent LO
gewezen eliteatleet VAL 1/2 fond (PR 800m 1.48.40)
Belgische titels op 400/800m
0476/98.38.53
marckasvo.be

Junioren-senioren-masters

Tim Van Coster
Trainer B halve fond/fond
trainer sinds 2000 (jeugd)
trainer sinds 2006 (competitiegroep halve fond-fond)
5x podium op Vlaams kampioenschap als cadet-scholier
meerdere provinciale titels
0472/49.40.04
timkasvo.be

Trainingsdagen cadetten-scholieren

woensdag18u00 – 19u45
vrijdag18u00 – 19u45
zondag10u00 – 11u45

Trainingsdagen junioren-senioren-masters

dinsdag18u00 – 19u45
vrijdag18u00 – 19u45
zondag10u00 – 11u45

Werpen

Speerwerpen-kogelstoten

Patrick De Vleeschauwer
Trainer B speerwerpen
Trainer B kogelstoten
0479/39.43.66 – 055/49.52.23
patrickkasvo.be

Hamerslingeren

Steven Lucas
specialiteit werpnummers, 20 jaar werpervaring
meervoudig provinciaal kampioen hamerslingeren
0495/45.73.16
stevenkasvo.be

Kogelstoten-Discuswerpen

Filip Eeckhout
Trainer A kogelstoten & discuswerpen
Trainer B speerwerpen & hamerslingeren
meervoudig Belgisch kampioen kogel
meervoudig Belgisch kampioen werpvijfkamp
diverse podiumplaatsen discus
filipkasvo.be

Trainingsdagen werpen

dinsdag18u30 – 20u00 (speerwerpen-kogelstoten)
Burg. Thienpontstadion Oudenaarde
donderdag18u00 – 20u00 (speerwerpen-discuswerpen)
Burg. Thienpontstadion Oudenaarde
zondag10u00 – 11u45 (hamerslingeren)
Burg. Thienpontstadion Oudenaarde of ‘t Sportkot Leupegem
<<< locatie volgens trainingsschema >>>
volgens afspraak(kogel-discus)
Sport Vlaanderen Oordegem

Polsstokspringen

Peter Moreels
Trainer A polsstokspringen
Licentiaat LO
meervoudig Belgisch kampioen polsstokspringen
0
p_moreels@hotmail.com
Femi De Vleeschauwer
Polsstok miniemen/cadetten
Aspirant Initiator
Persoonlijk record polsstokspringen 3m53
0472/60.59.85
femikasvo.be

Trainingsdagen polsstokspringen

volgens afspraakwinter: Amo Sport Zottegem
volgens afspraakzomer: Burg. Thienpontstadion Oudenaarde

Trainingsdagen miniemen/cadetten

vrijdag16u45 – 18u00

Reservetrainer competitie en niet-competitiegroepen: Katleen Bourdeaud’hui (master LO)