Medailles en records huidig seizoen

Podiumplaatsen zomerkampioenschappen

KampioenschapPlaatstop 8
PK jeugdSint-Niklaas228xuitslagen
PK ACBeveren & Ertvelde66217xuitslagen
PK mastersBrugge541uitslagen
KvV ACMerksem426xuitslagen
KvV hamer cad-sch-masSint-Niklaas21uitslagen
BK ACGentbrugge8xuitslagen
BK 10.000mMalmédy13xuitslagen
BK mastersBrugge1144xuitslagen

Nieuwe clubrecords outdoor

Discipline + categorieNieuw recordOud record
60m horden (0.686m) pupillen meisjesVan Henis Ona
12.65 (Gentbrugge / 15-05-202)
Van Henis Ona
13.77 (Wervik / 09-04-202)
Van Henis Ona
14.10 (Sint-Niklaas / 25-09-2021)
60m horden (0.686m) pupillen jongensDe Stoppeleire Ruben
12.38 (Ninove / 18-06-2022)
Ronsse Lars
12.40 (Ertvelde / 04-06-2022)
De Stoppeleire Ruben
12.70 (Roeselare / 10-04-2022)
De Stoppeleire Ruben
12.78 (Gentbrugge / 21-08-2021)
80m horden (0.762m) miniemen jongensBogaert Mano
14.06 (Roeselare / 10-04-2022)
Bogaert Mano
14.93 (Ninove / 01-08-2021)
1.500m junioren damesBilo Marie
4.20.69 (Oordegem / 04-06-2022)
Bilo Marie
4.25.47 (Merksem / 14-05-2022)
Van Den Haesevelde Sandra
4.26.98 (Waregem / 04-08-1989)
2.000m steeple junioren damesVan De Walle Julie
7.44.40 (Sint-Niklaas / 19-06-2022)
Verstichelen Sofie
7.49.11 (Ninove / 12-08-2012)
3.000m steeple junioren damesVan De Walle Julie
11.30.68 (Merksem / 14-05-2022)
Verstichelen Sofie
12.05.67 (Moeskroen / 09-09-2012)
200m junioren herenDe Vriese Jaron
21.32 (Sint-Niklaas / 08-05-2022)
De Meulemeester Alan
21.84 (Oordegem / 01-06-2013)
400m junioren herenMersseman Killian
47.96 (Sint-Niklaas / 08-05-2022)
De Lange Simon
49.09 (Gentbrugge / 17-05-2014)
1.500m AC damesBilo Marie
4.20.69 (Oordegem / 04-06-2022)
Wallez Rosine
4.23.83 (Merksem / 19-09-1982)
100m horden AC damesHanssens Ilana
14.33 (Oordegem / 30-04-2022)
Van Eecke Louise
14.53 (Gentbrugge / 21-07-2014)
3.000m steeple AC damesVan De Walle Julie
11.30.68 (Merksem / 14-05-2022)
Verstichelen Sofie
12.05.67 (Moeskroen / 09-09-2012)
speerwerpen 600g AC damesVandermeuelen Yelena
42m34 (Merksem / 14-05-2022)
Vandermeulen Yelena
40m39 (Aalter / 08-08-2021)
gewichtwerpen 9.08kg AC damesLucas Vie
11m65 (Eeklo / 06-06-2022)
Vandermeulen Yelena
10m15 (Eeklo / 18-09-2021)
200m AC herenDe Vriese Jaron
21.32 (Sint-Niklaas / 08-05-2022)
Huwel Klaas
21.71 (Brussel / 26-07-2014)
400m AC herenMersseman Killian
47.96 (Sint-Niklaas / 08-05-2022)
Botte Stef
48.59 (Ninove / 19-05-2019)
400m horden AC herenVan Schuylenbergh Dries
56.91 (Ertvelde / 24-04-2022)
Van Schuylenbergh Dries
57.68 (Ninove / 19-05-2019)
hoogspringen AC herenGeenens Sten
2m13 (Merksem / 03-07-2022)
Geenens Sten
2m10 (Beveren / 23-04-2022)
Geenens Sten
2m06 (Lebbeke / 20-04-2019)
kogelstoten 7.26 kg AC herenDe Cremer Arnaud
14m10 (Sint-Niklaas / 08-05-2022)
De Backer Lieven
13m24 (Gentbrugge / 09-07-1988)
discuswerpen 2kg AC herenDe Cremer Arnaud
41m25 (Sint-Niklaas / 08-05-2022)
Penninck Ignace
40m74 (Charleroi / 04-05-1980)
4x100m AC herenNeuville Pepijn – Bogaert Mateo – De Vriese Jaron – Botte Stef
42.59 (Sint-Niklaas / 08-05-2022)
Descamps Anton – De Meulemeester Alan – De Lange Simon – Van Hauwermeiren Jasper
43.14 (Naimette / 16-09-2012)
hamerslingeren 4kg masters dames W35+Van Schaeren Hedwig
25m94 (Sint-Niklaas / 15-05-222)
Vervaeke Sofie
23m48 (Eeklo / 18-09-2021)
10km op de weg masters heren M35+Wancour Brechtel
34.38 (Gentbrugge / 13-03-2022)
Wancour Brechtel
36.02 (Lokeren / 11-10-2020)
gewichtwerpen 15.88kg masters heren M50+Lucas Steven
10m22 (Mechelen / 20-02-2022)
Lucas Steven
8m78 (Sint-Niklaas / 05-09-2020)

Podiumplaatsen veldlopen

Overwinningen
Flore De Schepper (Zottegem, Ronse)
Laure Bilo (Oudenaarde, PK Maldegem, Ronse)
Marie Bilo (Deinze)
Michaël De Raedt (Ronse)
Tweede plaatsen
Cas Gevaert (Ronse)
Leon Dossche (Zottegem)
Floor Cosyns (Zottegem)
Senne Ketsman (Waregem, Ronse)
Arne Segers (Waregem)
Julie Van De Walle (Lebbeke, Oudenaarde)
Derde plaatsen
Louise Bevernage (Zottegem)
Leon Dossche (Oudenaarde)
Geike Baele (Zottegem)
Julie Van De Walle (CrossCup Relays, PK Maldegem)
Laure Bilo (CrossCup Relays, CrossCup Diest KvV, CrossCup Hannuit, CrosCup Brussel BK)
Marie Bilo (CrossCup Relays)
Michaël De Raedt (Zottegem)
Greet Verdonckt (PK Maldegem)

Podiumplaatsen winterkampioenschappen

KampioenschapPlaatstop 8
PK indoor ACGent
PK veldlopenMaldegem123xuitslagen
KvV indoor cad-schGent12xuitslagen
KvV indoor ACGent1122xuitslagen
KvV veldlopenDiest1uitslagen
BK indoor mastersLouvain-la-Neuve3uitslagen
BK indoor cad-schGent12xuitslagen
BK indoor ACLouvain-la-Neuve5xuitslagen
BK indoor jun-belLouvain-la-Neuve1233xuitslagen
BK veldlopenBrussel1uitslagen
BK halve marathonGentbrugge1uitslagen

Nieuwe clubrecords Indoor

Discipline + categorieNieuw recordOud record
60m horden pupillen meisjes (0.686m)Van Henis Ona
12.14 (Gent / 06-02-2022)

vierkamp pupillen meisjesVan Henis Ona
1.362 ptn (Gent / 27-02-2022)

60m horden pupillen jongens (0.686m)Dewaele Nathan
12.80 (Gent / 06-02-2022)
Ronsse Lars
12.99 (Gent / 11-12-2021)

60m horden miniemen jongens (0.762m)Bogaert Mano
10.64 (Gent / 06-02-2022)

60m horden scholieren meisjesBastil Margaux
8.93 (Gent / 02-01-2022)
Hofman Jorien
9.49 (Hoboken / 19-02-2012)
400m scholieren jongensBogaert Mateo
51.26 (Gent / 20-02-2022)
De Vriese Jaron
51.73 (Gent / 01-03-2020)
Botte Stef
51.73 (Gent / 18-01-2015)
hinkstapspringen junioren damesDe Schepper Kato
11m48 (Louvain-la-Neuve / 12-03-2022)
De Schepper Kato
11m39 (Gent / 30-01-2022)
Wijnand Aline
9m70 (Gent / 03-03-2012)
60m junioren herenDe Vriese Jaron
7.03 (Gent / 04-03-2022)
De Vriese Jaron
7.05 (Gent / 02-01-2022)
De Meulemeester Alan
7.10 (Gent / 29-12-2012)
200m junioren herenDe Vriese Jaron
21.93 (Gent / 02-01-2022)
De Lange Simon
22.25 (Gent / 15-02-2014)
400m junioren herenMersseman Killian
49.22 (Louvain-la-Neuve / 26-02-2022)
Mersseman Killian
49.36 (Gent / 30-01-2022)
De Lange Simon
49.72 (Gent / 01-03-2014)
60m horden alle categorieën damesHanssens Ilana
8.91 (Gent / 04-03-2022)
Van Puyvelde Margo
9.08 (Gent / 06-01-2018)
hinkstapspringen alle categorieën damesDe Schepper Kato
11m48 (Louvain-la-Neuve / 12-03-2022)
De Schepper Kato
11m39 (Gent / 30-01-2020)
De Schepper Kato
11m21 (Gent / 01-03-2020)
60m alle categorieën herenBotte Stef
6.89 (Gent / 04-03-2022)
Botte Stef
6.95 (Louvain-la-Neuve / 26-02-2022)
Botte Stef
6.97 (Gent / 30-01-2022)
Botte Stef
7.01 (Gent / 02-01-2022)
Huwel Klaas
7.03 (Gent / 26-01-2014)
200m alle categorieën herenDe Vriese Jaron
21.63 (Gent / 30-01-2022)
De Vriese Jaron
21.78 (Gent / 30-01-2022)
De Vriese Jaron
21.93 (Gent / 02-01-2022)
Huwel Klaas
22.18 (Gent / 21-02-2015)
400m alle categorieën herenMersseman Killian
48.80 (Louvain-la-Neuve / 12-03-2022)
Mersseman Killian
49.22 (Louvain-la-Neuve / 26-02-2022)
Mersseman Killian
49.36 (Gent / 30-01-2022)
Botte Stef
49.48 (Gent / 22-12-2018)
hoogspringen alle categorieën herenGeenens Sten
2m08 (Louvain-la-Neuve / 12-03-2022)
Geenens Sten
2m07 (Booischot / 01-02-2020)