Medailles en records huidig seizoen

Podiumplaatsen zomerkampioenschappen

KampioenschapPlaatstop 8
PK jeugdBeveren5128xoverzicht
PK ACGentbrugge/Ninove3112xoverzicht
PK aflossingGent214x overzicht
PK 10.000mOudenaarde2223xoverzicht
Pk halve marathonBuggenhout3222xoverzicht
PK hamer/gewichtwerpenEeklo631xoverzicht
PK meerkampDeinze13xoverzicht
PK werpvijfkampBeveren2overzicht
KvV cadetten-scholierenDeinze417xoverzicht
KvV alle categorieënLebbeke1212xoverzicht
KvV mastersNinove51xoverzicht
KvV hamerslingerenMol1overzicht
BK cadetten-scholierenLier35xoverzicht
BK junioren-beloftenHerve33xoverzicht
BK alle categorieënBrussel113xoverzicht
BK mastersNinove312xoverzicht
BK aflossingJambes21xoverzicht
BK aflossing juniorenLier1overzicht
BK 10.000mGentbrugge1overzicht
BK hamer/gewicht mastersDampicourt2xoverzicht
BK werpvijfkamp mastersBeveren1xoverzicht
BK 10km op de wegLokerenoverzicht

Nieuwe clubrecords Outdoor

Discipline + categorieNieuw recordOud record
60m horden pupillen meisjes (0.686m)Van Henis Ona
14.10 (Sint-Niklaas / 25-09-2021)

60m horden pupillen jongens (0.686m)De Stoppeleire Ruben
12.78 (Gentbrugge / 21-08-2021)
Ronsse Lars
13.92 (Deinze / 12-06-2021)

80m miniemen meisjesChiers Cato
10.52 (Oordegem / 11-09-2021)
De Clercq Camille
10.62 (Zwevegem / 03-07-2021)
Chiers Cato
10.77 (Lokeren / 12-06-2021)
Vander Beken Amber
10.78 (Alken / 22-07-2011)
60m horden miniemen meisjes (0.686m)De Clercq Camille
9.72 (Deinze / 12-06-2021)

150m horden miniemen meisjes (0.686m)De Clercq Camille
21.39 (Nijvel / 25-09-2021)
De Clercq Camille
21.51 (Nijvel / 25-09-2021)
De Clercq Camille
21.53 (Gent / 29-08-2021)

verspringen miniemen meisjesDe Clercq Camille
5m00 (Alken / 10-07-2021)
Demeulemeester Lisa
4m84 (Oordegem / 18-05-2016)
kogelstoten 2kg miniemen meisjesDe Clercq Camille
12m89 (Nieuwpoort / 11-07-2021)
De Clercq Camille
12m16 (Maldegem / 19-06-2021)
Lucas Vie
12m12 (Nijvel / 24-09-2011)
discuswerpen 0.75kg miniemen meisjesDe Clercq Camille
34m15 (Watermaal-Bosvoorde / 02-10-2021)
De Clercq Camille
32m89 (Nieuwpoort / 11-07-2021)
Vandewalle Febe
32m55 (Gentbrugge / 21-08-2016)
speerwerpen 400g miniemen meisjesDe Clercq Camille
35m00 (Deinze / 12-06-2021)
De Clercq Camille
30m82 (Sint-Lambrechts-Woluwe / 17-10-2021)
vijfkamp miniemen meisjesDe Clercq Camille
3.315 ptn (Maldegem / 19-06-2021)
Van Den Haesevelde Nele
3.095 ptn (Oordegem / 24-09-2006)
80m horden miniemen jongens (0.762m)Bogaert Mano
14.93 (Ninove/ 01-08-2021)
Dewaele Milos
17.50 (Nieuwpoort / 11-07-2021)
150m cadetten meisjesWillaert Sara
19.73 (Oudenaarde / 21-08-2021)
Bastil Margaux
20.42 (Kortrijk / 22-06-2019)
100m cadetten jongensBogaert Mateo
11.29 (Deinze / 15-08-2021)
Verriest Jens
11.38 (Merksem / 15-08-2003)
200m cadetten jongensBogaert Mateo
22.80 (Kortrijk / 19-06-2021)
Verriest Jens
23.03 (Nijvel / 07-09-2003)
300m cadetten jongensBogaert Mateo
36.23 (Oudenaarde/ 03-08-2021)
Verriest Jens
36.24 (Oudenaarde/ 05-08-2003)
400m cadetten jongensBogaert Mateo
51.07 (Oordegem / 01-07-2021)
De Vriese Jaron
51.38 (Moeskroen / 15-09-2019)
600m cadetten jongensBogaert Mateo
1.29.01 (Oudenaarde / 21-08-2021)
Martens Robbe
1.29.77 (Oudenaarde / 21-08-2019)
2.000m cadetten jongensSegers Arne
6.09.60 (Oudenaarde / 09-07-2021)
Winnepeninckx Solomon
6.11.86 (Tielt / 13-09-2009)
300m scholieren meisjesBastil Margaux
40.90 (Oudenaarde / 03-08-2021)
Van Snick Anaïs
41.39 (Oudenaarde / 07-08-2018)
100m horden scholieren meisjesBastil Margaux
14.47 (Gentbrugge / 12-06-2021)
Hofman Jorien
15.35 (Ninove / 08-06-2012)
400m horden scholieren meisjesBastil Margaux
60.30 (Brussel / 27-06-2021)
Bastil Margaux
61.86 (Aalst / 19-06-2021)
Hanssens Ilana
62.66 (Oordegem / 25-05-2019)
100m scholieren jongensDe Vriese Jaron
10.94 (Ninove / 17-07-2021)
De Meulemeester Alan
10.99 (Brussel/ 07-09-2012)
150m scholieren jongensBultot Elias
17.69 (Oudenaarde / 21-08-2021)
Neuville Pepijn
17.88 (Oudenaarde / 21-08-2019)
200m scholieren jongensDe Vriese Jaron
21.99 (Brussel / 26-06-2021)
De Vriese Jaron
22.01 (Sint-Niklaas / 18-06-2021)
De Meulemeester Alan
22.24 (Oordegem/ 02-09-2012)
300m scholieren jongensDe Vriese Jaron
34.80 (Oudenaarde / 03-08-2021)
De Vriese Jaron
35.10 (Sint-Niklaas / 25-08-2020)
400m scholieren jongensMersseman Killian
49.00 (Lier / 12-09-2021)
Mersseman Killian
49.12 (Gentbrugge / 12-06-2021)
De Vriese Jaron
50.20 (Heuden-Zolder / 12-09-2020)
600m scholieren jongensMersseman Killian
1.24.75 (Oudenaarde / 21-08-2019)
Neuville Pepijn
1.29.06 (Oudenaarde / 21-08-2019)
400m horden junioren damesHanssens Ilana
58.51 (Tallinn / 17-07-2021)
Wallez Rosine
58.61 (Brussel / 20-09-1975)
hinkstapspringen junioren damesDe Schepper Kato
11m73 (Herve / 18-09-2021)
De Schepper Kato
11m36 (Brussel / 27-06-2021)
De Schepper Kato
11m24 (Frasnes / 29-05-2021)
De Schepper Kato
11m15 (Lebbeke / 23-05-2021)
Demetter Kaat
10m56 (Lebbeke / 23-08-2020)
gewichtwerpen 9.08kg junioren damesVandewalle Febe
7m93 (Eeklo / 18-09-2021)

werpvijfkamp junioren damesVandewalle Febe
1.867 ptn (Beveren/ 02-10-2021)

4x800m junioren damesDemetter Kaat – Bilo Marie – Vanderbeken Amber – Bilo Laure
9.45.27 (Lier / 12-09-2021)
Laridon Ine – De Groote Sarah – De Vos Kim – Van Eecke Charlotte
10.39.05 (Oordegem / 05-09-2010)
150m junioren herenDhont Gauthier
18.90 (Oudenaarde / 21-08-2019)

hinkstapspringen AC damesDe Schepper Kato
11m73 (Herve / 18-09-2021)
Hofman Jorien
11m48 (Huizingen / 15-08-2012)
speerwerpen 600g AC damesVandermeulen Yelena
40m39 (Aalter / 08-08-2021)
Vandermeulen Yelena
38m41 (Oordegem / 24-06-2021)
Vandermeulen Yelena
36m66 (Sint-Niklaas / 19-06-2021)
Vandermeulen Yelena
35m20 (Merksem / 14-05-2016)
gewichtwerpen 9.08kg AC damesVandermeulen Yelena
10m15 (Eeklo / 18-09-2021)
Vandermeulen Yelena
9m79 (Sint-Niklaas / 04-08-2021)
150m AC herenBotte Stef
16.60 (Oudenaarde / 21-08-2021)
De Vriese Jaron
17.40 (Oudenaarde / 21-08-2019)
600m AC herenVan Schuylenbergh Dries
1.20.45 (Oudenaarde / 21-08-2021)
Van Schuylenbergh Dries
1.24.35 (Oudenaarde / 21-08-2019)
hamerslingeren 7.26kg AC herenLucas Lode
39m62 (Obourg / 10-10-2021)
Lucas Lode
38m01 (Mechelen / 22-08-2021)
Lucas Lode
35m59 (Kessel-Lo / 08-08-2021)
Lucas Lode
34m50 (Sint-Niklaas / 05-09-2020)
gewichtwerpen 15.88kg AC herenLucas Lode
11m55 (Mechelen / 03-10-2021)
Lucas Lode
10m77 (Sint-Niklaas / 05-09-2020)
4x400m AC herenBotte Stef – Bogaert Mateo – Mersseman Kilmian – Van Schuylenbergh Dries
3.17.58 (Jambes / 05-09-2021)
Botte Stef – Van Schuylenbergh Dries – Mersseman Killian – De Vriese Jaron
3.18.86 (Moeskroen / 19-09-2020)
hamerslingeren 4kg masters damesVervaeke Sofie
23m48 (Eeklo / 18-09-2021)
Vervaeke Sofie
21m29 (Sint-Niklaas / 15-08-2020)
gewichtwerpen 9.08kg masters damesVan Schaeren Hedwig
8m41 (Eeklo / 18-09-2021)
Vervaeke Sofie
8m15 (Sint-Niklaas / 15-08-2020)
10km (weg) masters heren M50+Meyfroot Didier
38.21 (Berlijn / 26-09-2021)
De Lange Patrick
40.56 (Lokeren / 05-08-2017)
halve marathon masters heren M50+Meyfroot Didier
1u21.39 (Berlijn / 26-09-2021)
De Lange Patrick
1u32.04 (Lier / 20-03-2016)
marathon masters heren M50+Meyfroot Didier
2u56.44 (Berlijn / 26-09-2021)
De Lange Patrick
3u24.58 (Eindhoven / 13-10-2019)
kogelstoten 7.26kg masters heren M50+Lucas Steven
10m44 (Oudenaarde / 03-08-2021)
Lucas Steven
10m39 (Lokeren / 23-08-2020)
hamerslingeren 7.26kg masters heren M50+Lucas Steven
33m69 (Gentbrugge / 12-06-2021)
Lucas Steven
32m45 (Sint-Niklaas / 05-09-2020)
hamerslingeren 6kg masters heren M50+Lucas Steven
39m34 (Kessel-Lo / 08-08-2021)
Lucas Steven
37m86 (Eeklo / 17-10-2020)
gewichtwerpen 11.34kg masters heren M50+Lucas Steven
13m74 (Mechelen / 22-08-2021)
Lucas Steven
12m64 (Eeklo / 17-10-2019)
werpvijfkamp masters heren M50+Lucas Steven
2.633 ptn (Sint-Niklaas / 04-07-2021)
Lucas Steven
2.520 ptn (Sint-Niklaas / 27-09-2020)

Podiumplaatsen winterkampioenschappen

KampioenschapPlaatstop 8
BK indoor ACLouvain-la-Neuve1xoverzicht
BK veldlopenBrusseloverzicht

Nieuwe clubrecords Indoor

Discipline + categorieNieuw recordOud record

Podiumplaatsen veldlopen

Overwinningen
Tweede plaatsen
Derde plaatsen