Medailles en records

Podiumplaatsen zomerkampioenschappen

KampioenschapPlaatstop 8
BK meerkampDeinze11xoverzicht
BK mastersNinove2419xoverzicht
BK aflossingMoeskroen1115xoverzicht
BK hamer/gewicht mastersSint-Niklaas1214xoverzicht
BK werpvijfkampSint-Niklaas2xoverzicht
BK 10km op de wegLokeren11xoverzicht
KvV outdoor cad-schHeusden-Zolder32315xoverzicht

Nieuwe clubrecords Outdoor

Discipline + categorieNieuw recordOud record
3x 600m pupillen jongensDepoorter Tristan – Bogaert Mano – De Boe Andries
5.35.50 (Nieuwpoort / 20-09-2020)
Van Overmeiren Robbe – Vandendriessche Leandro – Ketsman Senne
5.58.60 (Gent / 02-09-2018)
80m horden cadetten meisjesBastil Margaux
11.72 (Heusden-Zolder / 13-09-2020)
Bastil Margaux
12.55 (Ninove / 28-08-2019)
300m horden cadetten meisjesBastil Margaux
44.31 (Sint-Niklaas / 08-08-2020)
Bilo Laure
45.51 (Deinze / 29-04-2018)
4x800m cadetten jongensBogaert Mateo – Deblock Arthur – Hanssens Jorre – Meuleman Lars
8.51.31 (Moeskroen / 19-09-2020)
Vandendriessche Matteo – Van Rillaer Korneel – Meuleman Lars – Martens Robbe
8.52.38 (Merksem / 08-09-2019)
2.000m steeple scholieren meisjesBilo Laure
6.58.25 (Heusden-Zolder / 12-09-2020)
Bilo Laure
7.15.55 (Moeskroen / 14-09-2019)
300m scholieren jongensDe Vriese Jaron
35.10 (Sint-Niklaas/ 25-08-2020)
De Vriese Jaron
35.19 (Ertvelde / 09-08-2020)
De Meulemeester Alan
35.73 (Lokeren / 28-05-2020)
400m scholieren jongensDe Vriese Jaron
50.20 (Heusden-Zolder/ 12-09-2020)
De Lange Simon
50.42 (Oordegem / 01-09-2012)
vijfkamp scholieren jongensDe Cremer Hervé
2.783 ptn (Vilvoorde / 03-10-2020)
Descamps Anton
2.619 ptn (Deinze / 30-06-2012)
hinkstapspringen junioren damesDemetter Kaat
10m56 (Lebbeke / 23-08-2020)
Van Puyvelde Margo
10m46 (Gentbrugge / 27-04-2014)
polsstokspringen junioren damesDe Vleeschauwer Femi
3m53 (Sint-Niklaas / 08-08-2020)
Haers Fien
2m02 (Nieuwpoort / 14-08-2016)
hoogspringen junioren herenGeenens Sten
2m05 (Zoetermeer / 06-09-2020)
Geenens Sten
2m04 (Brussel / 16-08-2020)
Geenens Sten
2m03 (Brussel / 09-08-2020)
De Paepe Philippe
1m95 (Deinze / 17-08-1991)
discuswerpen junioren herenDe Cremer Arnaud
42m36 (Oordegem / 01-09-2020)
Raepsaet Emmanuel
39m60 (Gent / 03-09-1994)
polsstokspringen AC damesDe Vleeschauwer Femi
3m53 (Sint-Niklaas / 08-08-2020)
De Vleeschauwer Femi (sch)
3m45 (Kortrijk / 23-06-2018)
werpvijfkamp AC damesVandermeulen Yelena
2.166 ptn (Sint-Niklaas / 27-09-2020)
Vandermeulen Yelena
1.892 ptn (Sint-Niklaas / 20-10-2018)
hamerslingeren 7,26kg AC herenLucas Lode
34m50 (Sint-Niklaas/ 05-09-2020)
Lucas Steven
32m75 (Obourg/ 13-10-2019)
gewichtwerpen 15,88kg AC herenLucas Lode
10m77 (Sint-Niklaas/ 05-09-2020)
Lucas Steven
10m41 (Eeklo/ 28-09-2019)
4x400m AC herenBotte Stef – Van Schuylenbergh Dries – Mersseman Killian – De Vriese Jaron
3.18.86 (Moeskroen / 19-09-2020)
De Meulemeester Alan – Huwel Klaas – Van Vlaenderen Emiel – De Lange Simon
3.24.92 (Aalst / 18-08-2013)
hamerslingeren 4kg masters damesVervaeke Sofie
21m29 (Sint-Niklaas / 15-08-2020)
Vervaeke Sofie
20m90 (Sint-Niklaas / 19-10-2019)
gewichtwerpen 9,08kg masters damesVervaeke Sofie
8m15 (Sint-Niklaas / 15-08-2020)
Vervaeke Sofie
6m92 (Sint-Niklaas / 19-10-2019)
10km op de weg masters heren M35+Brechtel Wancour
36.02 (Lokeren / 11-10-2020)
Tim Van Coster
38.38 (Lokeren / 03-08-2019)
polsstokspringen masters heren M50+Geenens Dieter
2m88 (Sint-Niklaas / 08-08-2020)
Peyskens Roger
2m40 (Sint-Niklaas / 05-10-1997)
kogelstoten 7,26kg masters heren M50+Lucas Steven
10m39 (Lokeren / 22-08-2020)
Peyskens Roger
7m77 (Sint-Niklaas / 04-10-1997)
kogelstoten 6kg masters heren M50+Lucas Steven
11m40 (Oudenaarde/ 26-08-2020)
Lucas Steven
11m26 (Sint-Niklaas/ 25-08-2020)
Vandekerckhove Erwin
11m15 (Nijvel / 25-09-2008)
hamerslingeren 7,26kg masters heren M50+Lucas Steven
32m45 (Sint-Niklaas/ 05-09-2020)
hamerslingeren 6kg masters heren M50+Lucas Steven
37m25 (Lier / 04-10-2020)
Lucas Steven
37m20 (Ertvelde / 09-08-2020)
Vandekerckhove Erwin
35m27 (Kortrijk / 01-07-2007)
gewichtwerpen 15,88kg masters heren M50+Lucas Steven
8m78 (Sint-Niklaas/ 05-09-2020)
gewichtwerpen 11,34kg masters heren M50+Lucas Steven
12m63 (Sint-Niklaas/ 27-09-2020)
Lucas Steven
12m51 (Sint-Niklaas/ 15-08-2020)
Vandekerckhove Erwin
12m10 (Beveren / 20-09-2008)
werpvijfkamp masters heren M50+Lucas Steven
2.520 ptn (Sint-Niklaas/ 27-09-2020)
Vandermeulen Dino
1.511 ptn (Sint-Niklaas/ 19-06-2013)

Podiumplaatsen winterkampioenschappen

KampioenschapPlaatstop 8
PK indoor cad-sch-jun-senGent88137xoverzicht
PK indoor mastersGent639xoverzicht
PK veldlopenMaldegem1311xoverzicht
KvV indoor cad-schGent1210xoverzicht
KvV indoor ACGent5xoverzicht
KvV veldlopenRotselaar114xoverzicht
BK indoor meerkampLouvain-la-Neuve1xoverzicht
BK indoor 4x200mLouvain-la-Neuve11xoverzicht
BK indoor ACGent2xoverzicht
BK indoor jun-belLouvain-la-Neuve2116xoverzicht
BK indoor cad-schGent138xoverzicht
BK indoor mastersGent3429xoverzicht
BK veldlopenBrussel13xoverzicht
BK veldlopen mastersBrussel2xoverzicht
BK alle categorieënBrussel3xoverzicht

Nieuwe clubrecords Indoor

Discipline + categorieNieuw recordOud record
600m benjamins meisjesMespreuve Suzanne
2.22.28 (Gent / 29-02-2020)
vierkamp benjamins meisjesVandriessche Sienna
864 ptn (Gent / 29-02-2020)
600m benjamins jongensRonsse Lars
2.17.67 (Gent / 29-02-2020)
vierkamp benjamins jongensRonse Lars
1.245 ptn (Gent / 29-02-2020)
Ketsman Senne
1.122 ptn (Hoboken / 14-02-2016)
60m pupillen jongensDe Boe Andries
8.84 (Gent / 09-02-2020)
De Vriese Jaron
8.86 (Gent / 21-03-2015)
4x200m pupillen jongensBogaert Mano – Depoorter Tristan – Dewaele Milos – De Boe Andries
2.02.61 (Gent / 15-02-2020)
Fabri Wolf – Gosseye Leko – Bogaert Mateo – De Vriese Bent
2.07.79 (Gent / 15-01-2017)
vierkamp pupillen jongensBogaert Mano
1.861 ptn (Gent / 29-02-2020)
De Cremer Hervé
1.608 ptn (Gent / 08-02-2015)
60m miniemen meisjesChiers Cato
8.26 (Gent / 15-02-2020)
Chiers Cato
8.35 (Gent / 01-02-2020)
Van Snick Anaïs
8.38 (Gent / 28-01-2015)
200m miniemen meisjesPuissant Mirte
28.06 (Gent / 29-01-2020)
Vander Beken Amber
28.55 (Gent / 27-01-2016)
kogelstoten miniemen meisjesDe Clercq Camille
11m80 (Gent / 29-02-2020)
Lucas Vie
11m45 (Hoboken / 06-02-2011)
vijfkamp miniemen meisjesDe Clercq Camille
2.806 ptn (Gent / 29-02-2020)
Demeulemeester Lisa
2.721 ptn (Hoboken / 14-02-2016)
vijfkamp miniemen jongensVan Overmeiren Robbe
2.933 ptn (Gent / 29-02-2020)
De Cremer Hervé
2.389 ptn (Hoboken / 14-02-2016)
60m horden cadetten meisjesBastil Margaux
8.87 (Gent / 01-03-2020)
Bastil Margaux
9.10 (Gent / 19-01-2020)
Bastil Margaux
9.12 (Gent / 11-01-2020)
Bastil Margaux
9.17 (Gent / 04-01-2020)
Bastil Margaux
9.32 (Gent / 21-12-2019)
Bastil Margaux
9.54 (Gent / 03-03-2019)
400m kadetten jongensBogaert Mateo
53.51 (Gent / 01-03-2020)
Van Vlaenderen Emiel
54.25 (Gent / 03-03-2013)
hinkstap scholieren meisjesDe Schepper Kato
11m21 (Gent / 01-03-2020)
De Schepper Kato
10m97 (Gent / 04-01-2020)
Hofman Jorien
10m97 (Gent / 04-01-2020)
200m scholieren jongensDe Vriese Jaron
22.54 (Gent / 07-03-2020)
De Vriese Jaron
22.77 (Gent / 21-12-2019)
Denorme Tom
22.82 (Gent / 16-02-1997)
300m scholieren jongensDe Vriese Jaron
36.52 (Gent / 28-12-2019)
Van Hauwermeiren Jasper
37.05 (Gent / 29-12-2012)
400m scholieren jongensDe Vriese Jaron
51.73 (Gent / 01-03-2020)
Botte Stef
51.73 (Gent / 18-01-2015)
4x200m scholieren jongensVandriessche Jelle – Mersseman Killian – Neuville Isaak – De Vriese Jaron
1.35.57 (Gent / 15-02-2020)
Neuville Pepijn – De Cremer Arnaud – Dhont Gauthier – Neuville Isaak
1.39.01 (Gent / 16-02-2019)
300m junioren damesVan Snick Anaïs
42.65 (Gent / 28-12-2019)
Van Eecke Louise
43.66 (Gent / 23-01-2010)
800m junioren damesHanssens Ilana
2.18.17 (Gent / 21-12-2019)
Depoppe Bronty
2.22.31 (Gent / 02-03-2019)
polsstokspringen junioren damesDe Vleeschauwer Femi
3m31 (Gent / 22-02-2020)
De Vleeschauwer Femi
3m20 (Gent / 26-01-2020)
De Vleeschauwer Femi
3m10 (Gent / 04-01-2020)
Wijnand Aline
2m72 (Gent / 02-01-2011)
hoogspringen junioren herenGeenens Sten
2m07 (Booischot / 01-02-2020)
Geenens Sten
2m03 (Hirson / 18-01-2020)
Geenens Sten
2m01 (Gent / 04-01-2020)
Goubau Gilles
1m70 (Gent / 03-02-2016)
Vandenbossche Bart
1m70 (Gent / 10-01-1997)
hinkstap alle categorieën damesDe Schepper Kato
11m21 (Gent / 01-03-2020)
De Schepper Kato
10m97 (Gent / 04-01-2020)
Hofman Jorien
10m97 (Gent / 04-01-2020)
hoogspringen alle categorieën herenGeenens Sten
2m07 (Booischot / 01-02-2020)
Geenens Sten
2m03 (Hirson / 18-01-2020)
Geenens Sten
2m02 (Gent / 09-03-2019)
1.500m masters dames W50+Bogaert Franka
6.15.09 (Gent / 08-03-2020)
Bauters Monique
6.29.08 (Gent / 28-02-2009)
60m horden (0,91m) masters heren M50+Geenens Dieter
9.89 (Gent / 08-03-2020)
Geenens Dieter
10.00 ( Louvain-la-Neuve / 02-02-2020 )
Geenens Dieter
10.09 (Dour / 11-01-2020)
Geenens Dieter
10.28 (Gent / 29-12-2018)
hoogspringen masters heren M50+ Geenens Dieter
1m40 (Dour / 11-01-2020)
Vandekerckhove Erwin
1m20 (Gent / 10-03-2012)
verspringen masters heren M50+ Geenens Dieter
4m80 (Dour / 11-01-2020)
kogelstoten 7.26kg masters heren M50+Lucas Steven
10m86 (Gent / 28-12-2019)
kogelstoten 6kg masters heren M50+Lucas Steven
11m67 (Gent / 08-03-2020)
Lucas Steven
11m58 (Tienen / 15-02-2020)
Vandekerckhove Erwin
10m80 (Gent / 08-03-2008)
vijfkamp masters heren M50+Geenens Dieter
2.738 ptn (Louvain-la-Neuve / 02-02-2020)

Nieuwe Belgische records Indoor

Discipline + categorieNieuw recordOud record
400m masters heren M55Huwel Wim
57.27 (Gent / 04-01-2020)
Biaumet André/ACLO
57.57 (Clermont-Ferrand / 22-03-2008)

Podiumplaatsen veldlopen

Overwinningen
8xBilo Laure (Zwijnaarde – Deinze – CC Roeselare – Berlare – Ertvelde – PK Maldegem – KvV Rotselaar – BK Brussel)
2xMeuleman Lars (Deinze – Zottegem)
Bilo Marie (Zottegem, Lebbeke)
Vanhessche Hilde (Zottegem – Ronse)
1xDossche Leon (Zwijnaarde)
Dewaele Nathan (Zottegem)
De Schepper Flore (Ieper)
Tweede plaatsen
Dewaele Nathan (PK Maldegem, Ronse)
Van Rillaer Elodie (Ronse)
Meirhaeghe Bo (Ronse)
Ketsman Senne (Zwijnaarde)
De Schepper Flore (Zwijnaarde, Berlare)
Meuleman Lars (Zwijnaarde, PK Maldegem)
Vanhessche Hilde (Zele, PK Maldegem, KvV Rotselaar)
Derde plaatsen
Gevaert Cas (Zwijnaarde, Ronse)
Depoorter Tristan (Zwijnaarde)
Van Rillaer Elodie (Wespelaar – Zottegem)
Ketsman Senne (Ronse)
Van De Walle Julie (Zottegem)
De Groote Sarah (Ronse)
Vanhessche Hilde (Zwijnaarde)
Verdonckt Greet (Ronse)