Voor de oudere categorieën (° 2012 en ouder) is er geen beperking op het aantal inschrijvingen. Vanaf de categorie van de cadetten is er wel een opsplitsing tussen de competitieve groepen en de niet-competitieve groepen. Atleten in de competitiegroepen worden verondersteld om op regelmatige tijdstippen deel te nemen aan wedstrijden die in overleg met de trainers worden bepaald.
De info-avond voor tweedejaars miniemen die doorstromen naar de cadetten vond reeds plaats op 27 juni 2025. Nieuwe atleten kunnen contact opnemen met de trainers. Zij kunnen starten in één (of meer) disciplinegroep(en) naar keuze.
Trainingsuren
Klik hier voor een algemeen overzicht van de trainingsuren en de trainers voor de competitiegroepen.
Voor de meeste trainingen wordt verzameld op de atletiekpiste in het Burgemeester Thienpontstadion (Prins Leopoldstraat 89 – 9700 Oudenaarde). Toegang tot het stadion enkel via het zwarte hekken. Het is niet toegelaten om atleten af te zetten op de binnenparking van het stadion (groene hekken). Deze is enkel voorbehouden als parking voor trainers, bestuursleden en atleten van de oudere categorieën.
Lidgeld
| Categorie | Geboortejaar | Heraansluiting | Nieuwe aansluiting* |
|---|---|---|---|
| Cadetten Scholieren | 2012 – 2011 2010 – 2009 | € 200 | € 230 |
| Junioren Senioren Masters | 2008 – 2007 2006 – 35 jaar vanaf 35 jaar | € 200 | € 230 |
Kortingen
- Korting bij heraansluiting en betaling lidgeld voor 01/10/2025 niet meer van toepassing.
- – € 25,00 vanaf het derde lid van eenzelfde gezin (wonend op hetzelfde adres)
| STAP 1 | Bezorg ons de nodige gegevens Inschrijvingsformulier Zorg ervoor dat de naam van de atleet correct gespeld wordt (hoofdletters/kleine letters, spaties)! STAP 2 | Betaling van het lidgeld Rekeningnummer KASVO: BE68 7390 2022 7834 Vermeld bij de opmerking: LIDGELD 2025-2026 + NAAM + CATEGORIE |
Opmerkingen
- met een Kansenpas betaal je 25% van het normale lidgeld
- via jouw mutualiteit ontvang je nog een terugbetaling van een deel van jouw lidgeld. Hiervoor krijg je van ons een formulier na inschrijving en betaling van het lidgeld.
- clubleden genieten van een korting van 20% bij Topsport in Dendermonde en 30% bij aankoop van Etixx-producten (clubcode: ASVO)
- atleten die deelnemen aan voldoende wedstrijden kunnen een deel van dit lidgeld terugverdienen via het bonussysteem.
Inbegrepen in het lidgeld
- Gratis toegang (als bezoeker) tot de wedstrijden door ASVO zelf georganiseerd.
- Wedstrijdnummer bij Atletiek Vlaanderen
- Sportongevallenverzekering waarmee je verzekerd bent voor sportongevallen tijdens trainingen (zowel in groepsverband als individueel) en wedstrijden.
- Begeleiding van ervaren trainers tijdens de trainingen en op wedstrijden (zie clubkalender)
- Gebruik van de accommodatie (piste, kleedkamers, douches)
- Gratis deelname aan wedstrijden die door ASVO worden georganiseerd
Wij aanvaarden sport- en cultuurcheques van Edenred en Sodexo, maar enkel de papieren vorm ervan. Volgens ons contract hebben wij geen mogelijkheid om ook de elektronische te aanvaarden. Deze kunnen in de kantine worden afgegeven of in de KASVO-brievenbus worden gedropt, telkens met duidelijke naam van de atleet en uiteraard voor de vervaldatum. Om recht te hebben op korting bij vroeginschrijving voor atleten die vorig jaar al aangesloten waren, moeten de cheques ook voor 01/10/2025 ingediend zijn.
![]() Sodexo Sport & Culture Pass | ![]() | ![]() Edenred Sport en Cultere Pass |



